Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy kapcsolatot újra megalapozni? Akár valamilyen feladatokkal, akár szakember segítségével. Csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, sikerült is. Nem volt szakember, gyerek volt már.

Nem egyszerű, de nekünk megérte... szóval még ez is lehetséges!

2014. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... Ebben a cipőben járok jelenleg. Hogyan lehet? Na ezt nem tudom. Viszont a próbálkozásaimból leszürtem hog ne:

- nem kell egyfolytában erről beszélni/nem is szabad, akkor sem ha jó ötletnek tűnik kibeszélni. Van, ami már sok.

- nem lehet úgy csinálni a hétköznapokat, mintha minden rendben lenne. hiába hiszed azt, hogy egyszer majd tényleg így lesz és nem kell figyelni.

- nem lehet folyton mártírkodni, sajnáltatni magát egyik félnek sem

- nem lehet keresni, hogy hol bukott el, miért, hol az igazság. Mert nincs közös nevező. Az egyik fél így látja, a másik úgy.

- közös programok, utazás, stb. Pár órára lehet velük kiszállni az őrlődésből, aztán kezdődik előről.

- szakember: ha az egyik jár csak, akkor az kevés. Ráadásul a legtöbb pszihomókus szakmai selejt (tisztelet a kivételnek)

- "üvegzseb" technika: fura módon annak megalázó, akiért teszik

Szóval, ha ezeken kívül van más ötleted, azt próbáld ki. Bár attól, hogy nálam nem működtek, nálad még valamelyik lehet működőképes.

Ami nekem még hátra van.

- párterápia

Ez lesz az utolsó ötlet. Ha nem jön be, költözök.

2014. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!