Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondhatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám meg a barátnőmnek tapintatosan, hogy jobban nézne ki ha befestené a haját, mert az utóbbi időben jópár ősz hajszála lett?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Sehogy. Nehogymár te mondd meg neki, hogy mit csináljon a külsejével. Ha neki nem tetszik akkor majd befesti. Nemtom te mit szólnál, ha hajfestésre kérne a barátnőd.
2014. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy az első írja. Az ő teste, az ő dolga. Neked semmi beleszólásod sincs.
2014. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Biztos tőled, mert állandóan piszkálod valamivel.
2014. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátnőd?

Én harmincas vagyok és most kezdtek el szaporodni az ősz hajszálaim. Teljesen természetes volt, hogy befestem. Szerintem nagyon öregít egy fiatal nőt, ha ezzel nem foglalkozik. Én teljesen megértelek, hogy zavar téged. De őt valószínűleg nem zavarja. Lehet, hogy még sose volt festve a haja?

Egyébként én egy párkapcsolatban alapnak tekintem, hogy olyan jó a viszony, hogy bármit meg lehet beszélni. Szóval szerintem nyugodtan szólj neki, csak kedvesen.

2014. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem értem mit kell ezen túldramatizálni.

én örülnék ha a barátnőm felhívná a figyelmemet ilyesmire, mégiscsak ő bámulja a fejemet nap-mint-nap, én max a tükörben látom. Aztán vagy megfogadnám a tanácsát vagy nem - de nem ugranék ki az ablakon...

mondjuk tinédzser koromban az akkori volt barátnőm pl közölte velem hogy menjek el kozmetikushoz, mert pattanásos voltam... mint ahogy minden 2. ember. de én örültem h megadta a kezdő lökést és elmentem. és egyáltalán nem haltam bele.


de azér köszi a válaszokat, mert látom, szuper óvatosan kell kezelni ezt a kérdést. vagy leginkább sehogy :/

2014. jún. 1. 18:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Te dramatizálod túl, még kérdést is kiirtál a nagy finomkodások közepette.


- Jé, itt van neked pár ősz hajszálad! Tudtad?

- Jaj, nem..!


És már megy is festetni, kb ennyi a sztorid.

2014. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is látja az ősz hajszálait, de van, aki alapból nem szereti a hajfestést. Én nem szólnék neki, majd ha őt nagyon zavarja, befesti.
2014. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

4: köszi a választ.

23 éves. elég hirtelen lett neki. eddig kitépkedte, de mostmár több van ahhoz. ezért mondjuk elég feltűnő. de nem akarom megbántani vele...


igen még sose festette. egyébként egy kicsit zavarja, de valszeg azért nem szeretné befesteni, mert nem tartja természetesnek.

2014. jún. 1. 18:28
 9/14 A kérdező kommentje:
6: köszi, de ezen azér túl vagyunk... nem ment el :P
2014. jún. 1. 18:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Van aki nem hiú, annak is megvan az előnye.
2014. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!