Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek tapintatosan hogy takarítsa meg a cipőjét?

Figyelt kérdés

Van neki egy fehér converse vászoncipője, ami legfeljebb esőzéskor látott vizet, szivacsot meg soha. Nagyon retkes, meg néhány helyen el is van szakadva. A szakadás nem lényeg mert nincs pénze újra, de attól még igazán megtisztíthatná, mert így elég gusztustalanul néz ki. Nem mondanám meg hogy az valaha egy fehér cipő volt.

Az a baj, hogy mivel ismerem ezért tudom ha ezt így megmondom neki akkor megsértődik. Hogyan lehetne mégis a tudatára hozni hogy ez nekem nem tetszik?


2012. márc. 21. 10:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"tetszik a szürke cipőd. mikor vetted?"
2012. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Mosd ki neki, amikor alszik! :D Majd mondd azt neki, h éppen takarítottad a tieidet és annyira belejöttél, h kitisztítottad azt is, ha már úgyis ott volt....
2012. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

vagy egyszer, amikor megy hozzád, találjon téged a csapnál, ahogy tisztítod a cipődet.

- mindjárt jövök édes, csak takarítom a cipőmet, mert már egy hónapja nem tisztítottam...


szerintem venni fogja a lapot. ez tapintatos, de elgondolkozik rajta, h hoppá lehet nekem is néha ki kéne takkerolnom azt a cipőt.


ha ez után se takarítja ki a cipőjét, szólj neki tapintatosan, h koszos már picit a cipője...

2012. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Öntsd le málnaszörppel és mondd meg neki, hogy kimosod de a jövőben tartsa tisztán!
2012. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Én megmondanám: Figyelj, a cipőd tiszta kosz, mosd ki, mert nagyon csúnya. Mi rossz van ebben? Ha valaki ezért megsértődik, elmehet a francba. Én a páromnak rendzsresen megmondom, ha valami nem tetszik. Múltkor felvette dolgozni az ezer éves felsőjét, én meg mondtam neki: ezt vedd le , mert egy ócska sz.r, majd ablakot pucolni jó lesz. Röhögött , és levette. Sőt, utána meg is köszönte, hogy figyelek rá. Ennyi
2012. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az nem rossz ötlet, hogy mosod a sajátodat és kimosod az övét is, mondván, hogy belejöttél és most már nem hagyod abba.

De az is jó, hogy "véletlenül" lelöttyinted valamivel, majd szabadkozva és ezerszer elnézést kérve kimosod neki.


De én még mindig amellett állok, hogy szólj neki. Egy párkapcsolatot nem lehet úgy végigcsinálni, hogy nem mersz neki szólni, ha van valami. Nekem is simán szól a párom, ha már hajat kéne mosnom, vagy bármi egyéb. Ez van, őszintének kell lenni.


21L

2012. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az elsőt és a harmadikat kipróbálom hátha veszi a lapot.

Ha nem akkor majd lehet megmondom neki. Az hogy lelöttyintem meg hogy épp cipőt sikáljak amikor jön nem tartom a legjobb ötletnek. Igazából nagyon sértődékeny, akármit mondok neki ami nem tetszik egyből megsértődik és utána egy hétig nem jön át.

Az alvás közbeni sikálás kiesett, mert mikor nálam van egyszerre alszunk el és ő mindig korán kel én meg szeretek sokáig aludni.

Van néhány dolga ami nem tetszik de szeretem annyira hogy ezek miatt ne hagyjam el.

Azért még akinek van ötlete az ossza meg!

2012. márc. 21. 11:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az eddigi válaszok elég jók voltak:-) A korát nem tudom, de ha ennyire sértődékeny az ilyen kritikákra akkor nehezen lesz normális kapcsolata, ha meg se lehet neki mondani egy véleményt. Szerintem nem sértődhetne meg ilyenen.
2012. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

18 éves és velem van normális kapcsolata :)

Azért lassan de fejlődik. Régen még az is gond volt ha dicsértem, mert biztos csak azért. Nagyon hangulatfüggő is nála ez a dolog. Lehet ha elmondanám akkor tényleg örülne neki és nekiállna sikálni, de lehet hogy szó nélkül otthagyna és még nekem kéne bocsánatot kérnem tőle.

2012. márc. 21. 12:49
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp nem mosnám ki szó nélkül, mert vannak emberek, akik rühellik, ha szó nélkül a holmijaikat piszkálják. Egyébként ezzel a gesztussal elindulsz a szemében a házisárkánnyá vezető úton. Én az egyenes kommunikáció híve vagyok: kedvesen, de határozottan közölném vele, hogy nem szeretném, ha retkes cipőben jelenne meg velem valahol. Nekem is volt egy exem, akinek olyan szakadt volt már a cipője mint egy csövesnek. Egyszerűen megkértem rá, hogy ha velem megy valahova, húzzon másik cipőt. Ha pedig ezen megsértődik, az nem a te bajod.
2012. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!