Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, most őszintén: tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most őszintén: tetszik nektek az ilyen fiú frizura, vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 1. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik!
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a pasimnak ilyen van, csak nincs hozzá ilyen bu***zis feje. nem páwa mielőtt beugatsz, kinőttünk az ilyen sz*rságokból.
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen, ha nem egy ilyen fiún van, de amúgy igen:)
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A frizurával nincs gond, viszont ezzel a swagyolopáwa szarsággal annál inkább.
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, ki viseli. Nekem például a hosszú hajú vagy rasztás srácok az eseteim, de van, akinek kimondottan jól áll a rövid haj. Ezzel a frizurával sincs semmi gond, de nem mindenkin mutat jól. Szerintem ehhez a sráchoz például egy kócosabb fazon jobban passzolna.


24/N

2014. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
teljesen jó! 20/L
2014. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
K**rvára volt értelme feltenni ezt a kérdést, ha mindenkit lepontozol, akinek bejön. De kajak. Akkor ebben mi volt a nem hasznos válasz? Mit nem sikerült eldöntened így? Idióta...
2014. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es :DD

Te aztán vagy egy idióta, nem is kicsit... :DD

2014. jún. 1. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Én legalább nem egy f---szszopó kérdésre alapozom a tetszési indexem, nem akarok magamon kívül senkinek sem megfelelni kicsi csíra. ;-)
2014. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!