Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszenék neki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszenék neki, akkor kapna az alkalmon, nem?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác, és délutánonként együtt járunk különórára. Nekem nagyon szimpatikus, és nagyon tetszik. Nemrégen ráírtam, és küldtem neki képeket (a hobbinkkal kapcsolatosat), és utána tök jól elbeszélgettünk. Viszonylag sokat is írt, de kb. 5-10 percenként írt. Tudom, hogy nem kéne ezen aggódnom, meg nem élem a facebookon az életem, és ő is ritkán van fent. Nem akarom túlreagálni, de ugye ez nem azt jelenti, hogy nem tetszem neki?
2014. jún. 1. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudom
2014. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a második válaszoló valójában tudja.
2014. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!