Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön apám egyik haverja, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön apám egyik haverja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalos pasi, jóval fiatalabbnak néz ki a koránál, akárhányszor velük vagyunk, engem néz, tett már olyan kijelentéseket, amiből tudom, hogy tetszem neki, néha flörtölgetünk is. Viszont van felesége, nem tudom, jó ötlet lenne-e belerondítani a házasságukba vagy hogy egyáltalán több lehetne-e köztünk szexnél. Ő 37/F én 19/L.

2014. jún. 1. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lesz köztetek több. Közétek állok és felpofozlak mindkettőtöket!
2014. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetne több. Egy 37 éves faszi szerinted mit akarna tőled? Gondolkozz már egy kicsit...
2014. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled? nincs fiatalabb? tönkre akarsz tenni egy családot?
2014. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De, lehetne fiatalabb pasim is, de ő már elég régóta foglalkoztat. Amúgy semmiképp nem akarok rosszat neki, eszemben sem lenne szétszedni őket, de nem úgy tűnik, mintha olyan jó lenne a házasságuk.
2014. jún. 1. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
komolyan nem értem ezt, én kisfiús kinézetű vagyok és akkor ez a baj, az meg egy vén hapek, de sebaj, fiatalos és így már jó nektek. komolyan nem értem, miért nem kellek egy lánynak sem, miért baj az, ha tininek nézek ki? miért nem vonzódik senki sem egy kisfiúhoz?
2014. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lenne jó ötlet, amúgy meg max. üríteni kellenél neki.

Tipikus hülyíthető "friss hús" leszel. :)

2014. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg apádat, rögtön rájösz mennyire jó ötlet.
2014. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Házasságba belerondítani sosem jó ötlet.
2014. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet egy szar a házassága. tudd meg
2014. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Visszaforditva kicsit , 38 eves pasi vagyok, 10 eve elettarsam van ,de egy baratom 23 eves lanya evek ota nagyon tetszik . Nem,nem akarok tole semmit (azaz ugy erzem,hogy nem lenne helyes barmi tobb is) ,de nagyon kivancsi vagyok ,hogy mit gondol a helyzetrol,hasonloan szimpatikus lennek-e neki. Amikor kettesben vagyunk valahol (sok olyan helyzet adodik ) latvanyosan zavarban van, bucsuzkodasnal tobbszor visszanez meg mielott beszall az autojaba , aggodalmaskodik,hogy vajon a parom mit szol,hogy vele beszelgettem (pl. Egy uzletben ha osszefutunk) .

Termeszetesen konkretan rakerdezni nem merek ,mert ha tevedek az nagyon ciki ,de ha jol gondolom es en is "bejovok" neki,akkor allit csak nagy dilemma ele az elet... :)

2014. jún. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!