Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem akar elengedi pasimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám nem akar elengedi pasimmal koncertre? Mivel győzzem meg? Sos!

Figyelt kérdés
Anyum beleegyezett, de mikor apának mondtam akkor egyből ordibálni kezdett h nem megyek sehova. Meg h nem hiszi el h tényleg pasimmal megyek és koncertre, és pasim meg hívja fel őt és kérjen el, de szerintem ez tök ciki.. mert most mondtam pasimnak h hívd már fel apám mert nem hiszi el h veled leszek.. Meg amúgyse szereti pasim az ilyen elkérős dolgokat.. mert fél évig voltunk 1ütt aztán kidobott de most megint együtt vagyunk vagyis ez ilyen próbaidőszak és így nem nagyon akar apával beszélni.. De apa meg azt mondta ha felhív lehet akkorse enged el, de én nagyon szeretnék elmenni mert sok ismerősöm lesz ott és jól érezném magam, utána meg pasimnál aludnék mert nem tudnék már hazajönni mert meszebb lakom mint pasim, szóval mit tegyek? Előre is köszi a válaszokat!

2014. máj. 17. 11:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Akkor mégse a pasiddal mész ha ott lesz a sok ismerős akivel bulizni akarsz.Tehát apád nem hülye.
2014. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De pasimmal akarok menni és vele lennék, csak ismerőseim is ott lesznek de velük nem akarok beszélni csak megakarom nekik muttani h milyen srácot fogtam ki h irigykedjenek, szóval nem vok jóvba velük csak megakarom mutatni h igenis tudok így is kinézni xd
2014. máj. 17. 11:09
 3/26 anonim ***** válasza:

vidd el faterodat is !!!!


erőszakolja meg magát a barátod, ha veled akar lenne és hívja fel apádat ennyit igazán megtehetne érted

2014. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
17 éves fejjel mondom ráadásul fiúként, hogy lehetne bennetek annyi gerincség, hogy odaálltok ketten a szüleitek elé és megkéritek őket, felelősek érted...lehetnél érettebb, az ég áldjon meg
2014. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
de momndom h nem szereti az ilyesmi dolgokat h könyörögjön h eljöhessek meg elkérjen..
2014. máj. 17. 11:11
 6/26 A kérdező kommentje:
mert most csak próbaidőszakon vagyunk..
2014. máj. 17. 11:11
 7/26 anonim ***** válasza:
Valószínű a pasid se akar elmenni a koncertre.Fater meg már ismer annyira hogy tudja mire számítson tőled.Kár volt annyit hazudozni neki.
2014. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Sosem hazudtam neki semmiben meg sosem keveredtem semmibe szóval megbízhatna bennem, és pasim meg menni akar mert már 2 hete tervezzük és ő hívott el
2014. máj. 17. 11:13
 9/26 anonim ***** válasza:

na és??

ez egy próba nem??


milyen töketlen pasi az aki nem harcol a nőjéért?????

2014. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Mi az a próbaidőszak? Ez nem kapcsolat ahol próbaidőszak van. Ha meg ennyit nem képes érted megtenni akkor tényleg nagyon szerethetitek egymást..
2014. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!