Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi perverz?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Másokról nem tudok nyilatkozni, de én speciel az vagyok.
2014. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
De csak azért perverz minden pasi, mert az alapanyag nőből van... ...igaz most fejtettem ki egy másik válaszomnál, de itt is megteszem, szóval... ...minden ember nőnek születik, csak egyeseknél később kialakulnak a férfiakra jellemző tulajdonságok, mint pl ész, meg logikus gondolkodás... :-)
2014. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Minden nő ilyen hülye?
2014. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak azok a nők ilyen hülyék akik ilyeneket hisznek.
2014. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést teszel fel akkor hidd azt hogy IGEN ! Ha elgondolkodol akkor meg "semmi sem perverz és gusztustalan mi mindkét fél számára örömet okoz"
2014. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tisztazzuk mar mi az a szuletes pillanata te gyoker! :D
2014. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

gyökere a fának van.

egyébként ja, jó perverz vagyok. :D vagy mégsem?

2014. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A perverz szó jelentése az, hogy eltérés a hagyományostól.

Mivel a mai világban mindenki egyedi akar lenni ezért mindenki perverz.

De néhány biztos dolog, hogy te is perverz vagy:

A muszlimok szerint perverz és elítélendő ha a nők nem takarják el magukat. Ergó perverz vagy.

A beduinok szerint perverzió, ha a nők eltakarják a mellüket. Ergó perverz vagy.

Az eszkimó szokások szerint a férj felajánlotta a vendégnek az asszonyát. Valószínűleg ebbe nem mennél bele. Ergó perverz vagy.

A keresztény hit szerint a házasság előtti szex perverz dolog. Ergó perverz vagy.

Soroljam még?

Mindig csak nézőpont kérdése, hogy kinek mi a perverz.

2014. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! és minden nö perverz, és minden serdületlen perverz, és minden öreg perverz. Ovakodj tölük! Csak a Joisten nem perverz!! (Csak arrol ne feledkezz meggy ami nekem perverzio, az neked természetes, normális, visszafogott!)
2014. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!