Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rengeteg oldalam van, de a...

Rengeteg oldalam van, de a srác szinte csak a "perverz" oldalamat ismeri. Hogyan tudnám megmutatni neki, hogy nem egy vihogós ribizli vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hosszú lesz, de kérlek, olvasd el.. :) Szóval. A problémám az, hogy megismertem kb 4-5 hónapja egy srácot, aki 4 évvel idősebb nálam. Elsőre nagyon nem volt szimpatikus, mert ha ránézel, egy arrogáns, beképzelt rappert látsz, aki mindig, minden körülmények között teszi az agyát, és mutatja, hogy ő a "menő csávó". Viszont a volt osztályfőnökével nagyon jóba vagyok, és ő mesélte, hogy a srác(nevezzük most Misinek:D amúgy nem Misi.. na mindegy:D)igazából nem ilyen, és csak azért vette föl ezt a "rapperséget" hogy eltakarja, hogy ő igazából egy kedves, egyszerű, szerény fiú. Volt pár pillanat, amikor láttam a szemében ezt a fajta egyszerűséget. Természetesen egy idő után nagyon megtetszett, és szerintem én is bejövö neki, mert legutóbb reeeengeteget beszélgettünk, és végig nagyon aranyos volt, de látom rajta, hogy ez a négy év zavarja.

Nagyon ritkán tudunk csak személyesen beszélgetni, mert heti kb egyszer találkozunk, de eddig mindig csak olyan szituációban látott, amikor valami kétértelmű dologról beszéltem és társai.. Amúgy én eleve egy rocker lélek vagyok, vadóc kissé a stílusom, hordok neccharisnyát, szakadt farmert, jól dekoltált blúzokat, zenekaros pólókat, de néha szeretek csinosan öltözni, mert 8 éve tanulok komolyzenét, a zenei ízlésem is változatos. Egyszer AC/DC, GreenDay vagy Linkin park üvölt a fülembe, másszor meg Mozartot, Riedinget és Szokolovszkij-t hallgatok. :)

Aztán van egy kislányos oldalam, amikor rajzolgatok, festegetek itthon, kisállatos képeket nézegetek, vihogok mindenen, és ha valaki aranyosat látok, egyből meg akarom taperálni. :D

És van egy nagyon szomorú, sírós oldalam, bár azt eddig még csak nagyon kevesen látták, nem szívesen vagyok negatív az emberek között, mindig próbálok pozitív maradni.

Szóval, most, hogy a kisregényem végére értem, fölteszem a kérdést, ami már rég óta nyomaszt. Hogy tudnám vele megismertetni a többi oldalamat is, nem csak a kissé "bevállalós rocker lány" személyiségemet? Nem szeretném, ha azt hinné, hogy valami híd alól szalajtott kis ribizli vagyok. Köszönöm a válaszaitokat előre is. :)



2013. nov. 30. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat és azt kihagytam, hogy a legutolsó találkozásunknál rengetegszer ölelt meg, és puszilta meg az arcomat..
2013. nov. 30. 13:22
 2/8 anonim válasza:
Próbáld meg a beszélgetést olyan irányba vinni, amit úgymond el szeretnél neki mondani. Pl. Elkezdesz célozgatni arra, hogy mennyire szeretsz rajzolni, és ha veszi a lapot akkor érdeklődni fog az iránt amit mondasz. De ez csak 1 példa.
2013. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Generalis ***** válasza:
Nem kell rocker beválalós csajnak lenned hogy szeressen a "Misikéd" . Add Ön magad ! Ezek a tulajdonságok nekem is bejönnek !
2013. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.:) Arra gondoltam még, hogy barátnőim amúgy is kérték, hogy tegyek föl képeket facebook-ra a rajzaimról, biztos ráharapna a dologra.. De ez egy elég gyerekes gondoltat:D Viszont egyszer amikor chateltünk, nem hitte el, hogy nekem nem kell magyarázni a művészetet, aztán átlinkeltem neki az egyik youtube-os videót az egyik fellépésemről.
2013. nov. 30. 13:28
 5/8 anonim válasza:
50%

Most olvasom mit írtál még. Akkor ezek szerint már tulajdonképpen sínen van a dolog. Esetleg lehetne szerveznetek 1 randit valami romantikus helyen is. Pl. Valami elitebb etterembe 1 gyertyafényes kis vacsora.

Bár nem tudom eddig hol találkozgattatok.

2013. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mutasd meg neki. Én is kb. ilyen vagyok,velem is volt egy hasonló szitu... Amikor beszélgettünk így csoportosan felhoztam, hogy egyszer voltam az állatkertben, a majom bukfencezett és ezért akarok egy majmot, mert tök aranyos volt! Hát... Megtetszettem neki és elkezdtünk járni....
2013. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, épp ez az, hogy önmagamat adom, és akkor vagyok ilyen vadóc..:D
2013. nov. 30. 13:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú, bocsi, nem tudom követni a kommenteket:D A randival az a gáz, hogy ő eleve nem szereti a puccos helyeket, eddig egy baráti társaságban találkozgattunk. Amúgy meg még attól félek(de ettől ki nem..) hogy pofára esek, mert elég sok vele egyidős lánybarátja van, mert mint említettem, rapper, és körülugrálják a lányok. Az már más kérdés, hogy milyen "kategóriájú" lányokról van szó..
2013. nov. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!