Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Tökéletes hason,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Tökéletes hason, bomba jó alakon vonzónak, izgatónak találjátok a köldök pc-t? vagy sehogy sem jön be? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi, csak hogy be tudjam határolni

2014. jún. 2. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy, úgyse lesz barátnőm.
2014. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar,de nem is indít be 16/F
2014. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
olyan qurvára rühellem az ilyen kérdéseket!! :DD ha azt mondjuk nem, nem csináltatsz? mi a tökömnek függsz te ennyire mások véleményétől? ne csináltass! nem vagy rá méltó!
2014. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én pl max baráti kapcsolatban lennék olyan lánnyal akinek piercingje/tetkója van, nekem nagyon nem tetszik, főleg ha egy nagyon szép arcot rondít el vele

21F

2014. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Képzeld kedves 3as, már egy jó ideje van, csak kíváncsi voltam.

viszont teljesen igazad van, nagyon függök mások véleményétől, ami egy hatalmas hibám, és gyengepontom. De sajna még nem tudom, hogy hogy szokja le róla

2014. jún. 2. 19:09
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
akkor pedig marhára nem volt értelme kiírni a kérdést. csak terheled az oldalt még egy felesleges szarsággal. megvan, megvan. kész.
2014. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:
Nem zavar de nem is lesz tőle izgató. Szeretem a hasát csókolgatni egy lánynak így kicsit útban van a piercing.
2014. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz semennyire sem vonzóbb a szememben.
2014. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem találom izgatónak, elviselem.
2014. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A két exemnek vonzó volt, a páromnak kevésbé, bár különösebb baja sincs vele. Egyszerűen csak szerinte szebb lenne a hasam enélkül.
2014. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!