Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha már ennyi miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha már ennyi miatt felállt? Részletek lent.18/F

Figyelt kérdés

Van egy eleg csinos, dogos lany baratom, o minden fiu baratjaval ilyen, h az olebe ul, megpuszil, nem caak velem, szoval nem akar tobbet.


a gepnel ultem, es az olembe ult, es mivel alapbol nagyon formas kerek feneke van, raadasul cicagatyban volt, felallt ra. kicsit ciki volt, amugy mikor hazibulin gyorsan es temperamentumosan razta a feneket akkor se tudtam mit tenni :S

ja es mikor felallt, az olemben maradt, majd leszallt rolam, ramnezett, es elkezdett csipot razni a zenere annyira beinditott :$$$



#csaj #temperamentum #vad #riszálás #odatolja a fenekét
2014. jún. 3. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az ilyet hívják rib***nak.
2014. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, ön Heteroszexuális.



Én meg részeg.

:DDDDDDDDd

2014. jún. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem. Engem is beindított már ahogy leírtad is.. Pedig bennem biszex hajlam van. 17/L :)
2014. jún. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D tényleg meg kellett kérdezni?

are u fcking kidding me?

és szűz vagy még?


xD egy rakat kérdést fel tudok tenni, főleg ha olyan kicsi, h nem vette észre se ;)

egyébként, h ne legyen off: ciki :D

2014. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egészséges férfi emberré cseperedtél barátom!

Ha nem áll fel az ilyenektől, na akkor kezdj aggódni.

Amúgy az ilyen csajt kur.vának hívják aki mindenkinek az ölébe beleül, és amikor látja hogy áll neked akkor örül és még rátesz egy lapáttal.

2014. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!