Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerlmes vagyok, de ő nem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlmes vagyok, de ő nem de én már akarok lépni segítség?! (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe már kb. fél éve fülig szerelmes vagyok. Nagyon helyes jó a stílusa kedves jófej, és nagyon helyes. Osztálytársam. Egy jó ideje egy barátnőm elmondta neki amitől már merszem se volt megszólítani. Egy jó ideje az összes barátnőm tudja, és egyfolytában zaklatják hogy járjon velem, meg hogy adjon egy esélyt stb. Azóta nagyon kerül engem amikor ott vannak velem a barátnőim, és az a baj hogy így sose tudok vele beszlgetni. Tudom, hogy úgyse lesz ebből semmi, de legalább szeretném ha tudnánk dumálni aztán legalább lehet egy jó barátság köztünk szerintetek mit mondjak neki meg a barátnőimnek hogy minden rendben legyen???

2014. máj. 30. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőidnek, hogy ne zaklassák, el tudja ő dönteni, kivel akar együtt lenni, neki meg azt, hogy te kérsz elnézést miattuk.
2014. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neki mondd azt hogy bocsánat!, a barátnőknek meg hogy kopjanak le!
2014. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak az a baj, hogy még én se tudom, hogy a barátnőim mikor beszélnek vele, meg a fiúhoz ha hozzászólok is, hozzm se szól..
2014. máj. 30. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott a gond, hogy nem te mondtad el. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki akar valamit, legyen benne annyi, hogy Ő mondja el és nem más mondja meg. Szóval egyértelműen én sem fogadnám így, csak mert azt mondja más. Meg mi az hogy járjon már veled? Majd Ő eldönti....
2014. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!