Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késik a menstruálcióm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menstruálcióm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt kifejteném a problémát elmondom az előzetes dolgokat.

16 éves koromban PCO-szindrómára gyanakodot a nőgyógyászom, nem küldött el vizsgálatra vagy ilyesmi csak rábököt,hogy ez a bajom és kész írta is a fogamzásgátlót. 2013 decemberében abbahagytam a gyógyszert úgy gondoltam nincs orvosilag bizonyítva hogy ez a bajom nincs róla orvosi lelet vagy valami, meghát nincs párom szoval úgy gondoltam feleslegessen nem mérgezem magam! Ezután szépen beállt a menstruálcióm hónap végére februárban 26dikára, márciusban 27dikére, áprilisban meg 25dikére jött meg!

Május 7dikén együtt voltam egy illetővel,de későn vettük észre,hogy baj van kiszakadt a gumi. 72órás tablettára nem volt pénzünk sajnos. A beleset után 15 és 22napra csináltam egy tesztet ami negatív lett. kb május 26dikára kellett volna megjönnie,ha bele számolom a +/- 3 napot. Nincsen semmilyen tünetem. Néha van ez a "mindjárt megfogjönni " érzésem de aztán semmi.. Most szerdán (júni 4dikén) lesz 3hete,hogy a baleset történt. Érdemes vennem még egy tesztet vagy menjek dokihoz? Most kb 1 hete késik. Nem szokot késni soha csak max 2-3 napot. Esetleg befolyásolhatja azis hogy több mint 1 éve nem volt szexuális kapcsolatom és hogy most volt és bezavarodtak a hormonjaim??? Vagy esetleg az,hogy most a Főiskolán vizsgaidőszak van és nagy a nyomás sokat stresszelek a vizsgák miatt??

A bunkó hozzászolásokra nem vagyok kiváncsi, tartsd meg magadnak,Ha nem tudsz valami jót mondani akkor inkább ne is szolj hozzá. De a többieknek előre is köszönöm a segítséget és a megértést!



2014. jún. 3. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem orvoshoz menj, ő ott helyben csináltat veled majd egy tesztet. Azt szeretném tanácsolni, hogy legközelebb, ha nem lesz pénzetek 72 órásra kérjetek valakitől, mert rosszabb esetben egy abortusz sokkal megterhelőbb és rosszabb.

Egyébként lehet a stressztől is.

2014. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!