Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok olya srácról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok olya srácról akit nem szokott megszólalni?

Figyelt kérdés
23f
2014. jún. 3. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy csendes, visszahúzódó. Jó lenne összebarátkozni Vele, és segíteni ezen a helyzeten.
2014. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ő egy igazi férfi! Tisztellek :)
2014. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg kell szólalni.


Én régen keveset beszéltem társaságban, kicsit azért mert félénk voltam, de inkább azért, mert -ez lehet valami fétis- imádon nézni, ahogy beszélnek az emberek. Meg hallgatni is. Amióta kommunikálok mint az állat, lett már pár nőm. 22f

2014. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utcánkban lakik egy közel 28-29 éves pasi, akit alig hallottam beszélni. Sajnos ő amúgy sem egy kellemese benyomást keltő személy. Nagyon ritkán láttam már mosolyogni, de akkor megfagyott a vér az ereimben, pedig Hannibál, Fűrész és hasonló esti meséken szoktam elaludni. Ha én csak ebből indulnék ki, akkor egy picit tartanék tőle.

Persze az is előfordulhat, hogy annyira zavarban van, hogy ez miatt ilyen csendes, de egy idő után remélhetőleg megszólal.

2014. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy csendes bolond vazze mint én. Legrosszabbak vagyunk hidd el mert ha elgurul az gáz. (Tapasztalat)
2014. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egy helyes srác csendes, az szerintem különleges, egyértelműen bejön, mert intelligenciát sugall. ha egy ronda srác nem beszél, annak valami külsejével kapcsolatos frusztráció az oka,legalábbis tapasztalatom szerint :) 18L
2014. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!