Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elővigyázatosnak kell lennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elővigyázatosnak kell lennem? Az ilyen 'veszélyt'rejt, vagy jól is elsülhet?

Figyelt kérdés

Megismertem itt neten keresztül egy fiút.

Sokat beszélgettünk azóta,de más országban lakik. Kedves és biztos vagyok benne,hogy ő az és nem csak szórakozik valaki.


Állítása szerint nagyon megkedvelt engem, valami megfogta bennem és szívesen megnézné hol lakom,mivel még nem volt erre.

A nyárra tervezte,hogy eljön, van vonatjárat és azzal.

Kicsit elgondolkodtam rajta,hogy azért még személyesen nem is találkoztunk,akkor majd milyen fura lenne.

Na meg ha elutazik annyi km-t ide,csak nem hagyhatom magára,talán még itt kellene aludnia is.

Sokkal másabb,mintha én mennék idegenben, de azért ennél is bennem van a félsz.

Szerintetek? 17L Ő 22.


2014. jún. 3. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen baráti alapon.Csak nem tudtam milyen kategóriába tegyem a kérdést.
2014. jún. 3. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól látod, de szerintem tudsz magadra vigyázni :) Kérdezd meg mi lenne ha első körre a barátnőddel mennél aztán ha elmentek sétálni valamerre kettesben akkor majd leválik egy kis időre ha úgy jobb. De lehet nálad könnygáz is ha gondolod, az legális vadászboltban lehet venni. Szerintem nem lesz rá szükség de jobb félni mint megijedni. Én is képes vagyok utazni 1500km-t egy lány miatt :)
2014. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

Akkor lehet teljesen alaptalan a félelmem.Meg amúgy is nyílt utcán találkoznánk először.Az volt a furcsa,hogy rövid idő után ennyit utazna miattam, de ha megteheti...

2014. jún. 3. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát elsőre ne várj sokat. Lehetséges hogy csak le akar feküdni veled és ha nem jön össze 1-2 találkozó utána akkor hagyni is fog. Ha össze jön akkor is esélyes, mert ennyit nem lehet mindig utazgatni. Ha mégis megtenné hogy hosszabb ideig látogat miközben nem adod magad de jól megvagytok, akkor tényleg érdemes komolyan gondolni szerintem :)


Ha el akar hívni, ne menj. Az elején tuti ne, de nem akarom elmondani hogy miért..

2014. jún. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!