Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Új kapcsolatnál mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatnál mekkora veszélyt jelent az "ex"?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal pár napja. Elég hamar kiderült, hogy 2 hete szakított az exével, akivel eddig ilyen "se veled, se nélküled" kapcsolatban volt. Amikor erre rákérdeztem ő azt mondta, hogy nem érez már semmit iránta, most lett elege belőle, viszont lehet, hogy barátok maradnak, mert az exe fontos neki mint ember. Ez annyit jelent hogy havonta párszor találkoznának. Szerintetek érdemes így folytatni a csajjal, vagy még most lépjek ki ebből? Onnan tudom ezt egyb. hogy az exe rám írt, hogy megkérdezze, hogy a - nevezzük Nikinek - mióta kavar velem. Arra volt kíváncsi hogy a csaj a szakítás után jött e össze velem, vagy velem csalta amíg együtt voltak.


F/21



2013. okt. 30. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szúnyog- és kullancsirtó/riasztó használata javallott.
2013. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ameoland ***** válasza:
az ex mindig csak zavarni fog. és nem csak a kockázat miatt, hanem téged fog mocskosul zavarni idővel.
2013. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ú de ismerős szitu. nekem is hányszor elegem lett belőle,és se veled se nélküled volt az is.aztán mégis visszamentem. nem olyan egyszerű az ilyen azért. 2hét meg nem sok. azért sztem még annyira ne éld bele magad.
2013. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én gyülölöm a bnöm exét és megmondtam neki hogy nem találkozhat vele néha fb-n beszélhetnek de nem találkozhatnak igencsak idegesit még azis hogy beszélnek de nem mondhatom hogy szakitson meg vele minden kapcsolatot mert mondta hogy ugy tekint rá mint egy barátra de atol nagyon zavar szívem szerint hülyére verném darabokra törném azta retardáltat
2013. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tojd le az exét! Ha összejöttetek, akkor összejöttetek, a másiknak vége.
2013. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahh emberek, ha ilyen problémák vannak, ha ilyen közeli a szakítás, nem kell rögtön belecsapni az új lecsóba! Lassan is lehet kezelni a dolgokat.

A te részedről az a rész problémás, hogy ha nem bízol a csajban az exét illetően, akkor nem kell rögtön járnod vele... :D Szerintem a kapcsolat a bizalomról szól, ami nem alakul ki olyan gyorsan. Főleg ha kb. 2 heted volt rá, ezek szerint. :)

Én is jóban vagyok az egyik exemmel, és jóban is maradok, legyen akármilyen párom, viszont azért a szakítás után egy két héttel még nyíltak a sebek. Hagyni kell őket pihenni szerintem egy ideig.

2013. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy az aki 2 hetet alig bír ki egyedül azzal érdemes kapcsolatot kezdeni. Nekem ennyi a véleményem erről. 2 hét után még nincs lezárva egy kapcsolat, nincs elfelejtve az ex, ott van még állandóan a gondolataiban.
2013. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai még.
2013. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!