Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik noiesebb?

Figyelt kérdés

Szoval van egy csaj, aki szereti a szoknyakat, ezert szines miniszoknyakat szokott hordani(zoldet, feheret, rozsaszinut...), viszont egy masik csaj altalaban is fekete, bezs szinu szoknyakat hord.

Amelyik a szinesebb szoknyakban jar, az tenyleg gyerekesebb?


2014. jún. 4. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A bézs elég elegáns és letisztult, kedvelt szín mostanság. Felfigyelnék rá. Színes szoknya... nem tudom lehet nem venném olyan komolyan. Igazából az összkép számít, ha az összkép szerint elegáns és intelligensnek látszol akkor nem lennél gyerekes vagy komolytalan a számomra. Mind emellett, nekem inkább a letisztult nem kirívóan szexis ruhák tetszenek.
2014. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Színesben inkább az ilyen nyári "most fogalmam sincs minek hívják" ruhák néznek ki jól (pl zöldben). Miniszoknyában inkább egyszerűbb színek, fehér, fekete, bézs, esetleg piros.
2014. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul gyerekes attol, hogy rozsaszin szoknyat vesz fel, de teny, hogy az egyenisege talan picit masabb lehet. A fekete es a bezs elegansabbnak mondhato, bar en dolgoztam olyan munkahelyen, ahol alapveto elvaras volt a csinos megjelenes, de batran felvettem sotetzold, magas dereku szoknyat is targyalasra es senki nem problemazott rajta.

Noies ugyis leginkabb attol lesz, hogy a holgy hogy viselkedik benne :) bezs szoknyaban is lehet valaki gyerekes.

2014. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez sztem az inkább személy a kérdése, hogy kinek melyik szín áll jól. Mindenki olyat válasszon ami jól mutat rajta.


Az hogy melyik hat femininen meg szabástól, anyagtól is függ.

Pl. ha fekete tütüt hord, az sokkal kislányosabb mintha rózsaszínű tweed kosztümben lenne.

2014. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rikító neon színek szerintem kislányosak, ha pasztell színekről van szó, az már felnőttesebb, nőiesebb.
2014. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!