Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Hölgyek válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek válaszolnátok egy kérdésemre?

Figyelt kérdés
Vissza taszító számotokra ha egy fiúnak fülbevalója van ajak és szemöldök piercinge ez már kizáró ok nálatok? Persze ha az illetőnek jól áll ezt eltekintve.
2014. jún. 4. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
nem szeretjük,akár mennyire is jól áll neki..
2014. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LePeDő ***** válasza:
Nem szeretem egyiket sem és számomra legtöbb esetben visszataszító, de ennek ellenére volt már olyan akin kifejezetten jól állt, így nem mondom h kizáró ok. A lényeg, hogy úgy is fiúnak nézzen ki, mert ha egy hatalmas csillogó kő virít a fülében az azért gáz... Aki tudja hordani, illik a stílusához és szereti az nyugodtan hordja szerintem, nálam ez nem lenne kizáró ok. (Én inkább a fiúk frizurájára vagyok nagyon érzékeny, de mindenkinek más az ízlése.) 18L
2014. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, bár tényleg ne egy nagy öklömnyi kő legyen már rajta...
2014. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem bejön :)

19/L

2014. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát nézd, kizáró ok nem lenne, de alapvetően nem az ilyen stílusú fiúk fognak meg.^^
2014. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bejön.
2014. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Fülbevaló nee. A többi jöhet
2014. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, van akinek tényleg jól áll. Egyedül a köves fülbevaló tud kiábrándítani.
2014. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a fülbevalón kívül a többi bejön, nekem is orrkarikám van :) 18L
2014. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az összes pc közül az ajak és a szemöldök pc tetszik jobban.:) Én is szerettem volna anno az utóbbit magamnak, de most az elôbbire vágyom nagyon.:)


Fiún szerintem nagyon szexi.


16/L

2014. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!