Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, válaszolnátok pár kérdésre a havi gondokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fiúként sajnos nem látom tisztán ezeket a dolgokat.

-Mindig 28 naponta jön el? Ha kicsit késik, vagy korai, akkor is a kb. 28 nap az tartja magát később is?

-Az 5-6 nap előtt - amikor a legkeményebb - van valami "felvezető szakasz" is?

-Mi van az 5-6 nap alatt? Minden idegesít titeket? Vagy hogy lehetne jellemezni ezt az időszakot?



2014. ápr. 22. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek 28 naponta, de van akinek több, van akinek kevesebb, de ha mondjuk több: 30 nap, akkor igen, mindig, napra pontosan annyi, bár fiatalabb korban még van, hogy 1-2 napot eltér... Később (40 év felett pl.) néha van, hogy pár napot változik, ált. sűrűbb lesz (pl. 27 naponta)

"Felvezető szakasz" hát nem nagyon... az elején csak nagyon kicsit, azután pedig az első pár napban nagyon...

5-6 nap alatt... Változó. Van akinek semmi, van akinek érezhető a különbség.

2014. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-plusz/minusz pár nap. igen

-előtte pár nappal hangulatingadozásaim vannak.

-abban az 5-6 napban pedig szintén hangulatingadozásom van és valóban könnyebb felidegesíteni, leginkább idióta kérdésekkel és idegesítő szokásokkal, apróságokkal. de ha senki nem zavar, nincs semmi baj velem, tök normális vagyok, csak kicsit nyúzott. 19/L

2014. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vajon emiatt állnak kb. 28 napból a hónapok?? ?:O :O
2014. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt meg pontosan a 28 nap, vagy előbb vagy később pár nappal.

Általában nagyon görcsölök, majd leszakad a hátam, fáj a fejem, az arcom tele lesz pattanásokkal.

Azokon a napokon minden kiakaszt, elegem van abból is hogy létezem :D Nem egyszer utáltam agyon barátomat csak azért meg megfogta a kezem, vagy hozzámszólt. Ha megvan csak feküdni akarok és aludni. Nagyon nem szeretem hogy valami ömlik belőlem.

16L

2014. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem öthetente jön meg. A nőgyógyász azt mondta, hogy elég egyedi a ciklusom, de nem okoz semmiféle bajt. :)


PCO-s vagyok, ezért nekem úgy néz ki, hogy az első nap a felvezetőszakasz, ilyenkor alig van meg. A 2-3 nap kegyetlen. Nem görcsölök, hanem fájdalmaim vannak, amiket nagyon erős gyógyszerekkel tudok szabályozni, de volt rá példa, hogy nem tudtam dolgozni menni, mert az ágyból nem tudtam kimászni.

Ezután 3-4 napig még megvan, de általában nagyon minimálisan.


Én általában előtte vagyok feszült, de ez sem mindig jellemző. Volt olyan időszak, hogy semmi hangulatváltozásom nem volt, de olyan is megesett, hogy saját magamat nem tudtam elviselni, olyan szinten idióta és hisztis voltam, pedig nem jellemző rám.


Jellemzés: A pokol hetedik bugyra

2014. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én gyógyszert használok, így nekem rendszeres....ezzel együtt tudom, mikor jönnek a siralmas fájdalmaim.

Mindent megeszek amit elém tesznek, a rozsdás szöget is megenném, és rettentően kívánom a tejtermékeket....amire csak a ciklusom alatt igen érzékeny vagyok.

Hisztizem, mindenem fáj...hasam, hátam, térdeim.. a szemeim olykor bepuffadnak, és akarva akaratlanul is könnyekben úsznak. Legtöbbször hosszú órákig meg sem szólalok, csak pislogok ki a takaró alól. Szegény párom tudja, mit lehet ilyenkor tenni, engem mindig meleg törölközőbe teker, majd vastagon betakar, ha már feküdni se bírok, derekamra és hasamra felváltva teszek melegítő zselét :D

Szörnyűség volt az evolúciótól mindezt a nyakunkba akasztani :D

2014. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem kb 32 naponta jön meg, előtte lévő héten vagyok általában kicsit fura, mondhatni minden bajom van, szomorú vagyok, aztán boldok--> hirtelen hangulatváltozások, ami idegesít és általában nem okoz gondot visszafogni magam hogy ne szóljak be, na az ilyenkor nem sikerül. Amkor megjön akkor első nap nem olyan sok, de nagyon görcsöl a hasam, ilyenkor kicsit zombi vagyok, második naptól ömlik belőlem a vér, második nap még fáj is. Negyedik naptól elviselhető, bár még akkor is vérzek eléggé. Ötödik hatodik nap már alig, és utána vége.
2014. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szegények. :)

Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 23. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!