Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy amíg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy amíg egy nő kövér/duci/elhízott, addig nem is lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Mert én ezt tapasztalom.
2014. jún. 4. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
A kövér emberek egyszerűen igénytelenek.Lehet lepontozni,de ez így van.Igénytelenek!
2014. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Tapasztalat, majdnem 3 éve vagyok együtt a párommal.

2014. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, nem ettől függ a dolog, ha normális emberrel találkozol.
2014. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt a fiúk is folyton panaszkodnak, de azok is olyanok.....

Komolyan nem értem mi olyan nehéz abban, hogy normálisak legyetek. A legjobb barátnőm durván túlsúlyos egy betegség miatt és fogyni se tud, még is évek óta boldog párkapcsolatban élnek a pasijával.

2014. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Ha valaki szeretni elfogad úgy is.

Bár ha 15-18 éves korban vagy, úgy nehezebb, abban az életkorban még jobban a külső alapján választanak a fiúk.

2014. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem igaz irj ha van kedved
2014. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz!

Az egyik szomszédomnak is egy nagy dagadt disznó barátnője van.

Igaz , hogy ha itt a következő 5 utcát nézem akkor ők az egyetlenek.

ami azt jelenti, hogy köbö minden 100. dagi csajnak van párja, lehet párja.

2014. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 WheneverYouWant ***** válasza:

Nem igaz... Lesz csak nehezebben... és valószínűleg nem olyan pasival aki egy vékonyabb szebb nőt is megkaphatna...

Viszont aki szeretni fog az azért fog szeretni amilyen vagy, nem azért ahogy kinézel...és ez tovább tart.. lehet egy előnyként felfogni.

2014. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-es ezt azért igy nem állítanám, nagyon sok tulsulyos barátnőm van, unokatestvérem is az (nem párkapcsolat) én is lány vagyok, és sokat adnak magukra és csinosak is és semmi gondjuk a társkereséssel. Én vékony vagyok 167 cm 52 kg, nekem rosszabbul szokott összejönni a párkapcsolat.
2014. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem igaz, hogy igénytelen lenne minden kövér ember. Évek óta próbálok lefogyni, de egyszerűen nem megy. Ettől függetlenül minden nap fürdök, igényesen öltözködöm, normálisan sminkelem magam, művelt vagyok. Kb az igénytelenség a legkevésbé jellemző szó rám a világon.

Aki azt mondja, hogy minden kövér ember igénytelen, látszik, hogy semmi tapasztalata nincs erről a dologról.

2014. jún. 4. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!