Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok túlparázva ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok túlparázva ezen?

Figyelt kérdés
Barátnőm a mai nap felvetette, hogy szívesen kipróbálná velem egy "utó-orgazmusos" menetet, melyben miután elmegyek ő még egy jó ideig nem áll le az ingerléssel. Mondtam neki, hogy az nem fog menni, erre ő csak annyit közölt, hogy persze, de ha ki vagyok kötve nem tudok mit tenni ellene. Nos az igazság az, hogy itt egy kicsit megijedtem. Egyszerűen parázok az egésztől, mert tudom, hogy kellemetlenül érzékeny főleg a makkom, ha elmegyek. Aki próbált már hasonlót az hogy tűrte el? Sok fájdalommal járt vagy inkább jól esett? Kérek mindenkit, hogy ne véleményt fejtsen ki, hanem a kérdésre válaszoljon, esetleg a tapasztalatait megosztva itt vagy privátban. Köszönöm.

2014. jún. 4. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
mondd el neki, hogy nem szeretnéd. ha jó a kapcsolatotok megérti:)
2014. jún. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer "áldozd" be magad. Ha a barátnőd látja, hogy neked ez nem jó le fog tenni róla a jövőben. Nekem barátom van hogy élvezi, van hogy nem. De mikor élvezi akkor én is úgy érek hozzá, mint a hímes tojáshoz, szóval inkább az a kínzó élvezetet érzi vagy hogy fogalmazzam meg. Az a nem tudod eldönteni, hogy ez oltári rossz vagy oltári jó... :D


De ha azt mondja, hogy most inkább nem, akkor nem erőltettem, hisz fájdalmat nem akarok neki okozni, nem olyan típusú a kapcsolatunk. :)

2014. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó, nem azt mondtam, hogy nem próbálnám ki csak ismerem barátnőmet és néha szeret túlzásba esni. És ha ki vagy kötve kicsit nehéz leállítani.
2014. jún. 5. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!