Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul és hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
18/F vagyok és eddig még semmi olyan nem történt az életemben amivel közöm lett volna akár egy kicsit is egy kapcsolathoz. Semmi, flört, szemezés, randi stb. és eddig még senkinek sem tetszettem. És én nem sírok ezen, hanem feladtam. Elkönyveltem magamban hogy senki nem lesz az életemben és a jövőmet is csak egyedül tudom elképzelni.. És ezért nem is nagyon ismerkedek új lányokkal. Egyszerűen meguntam a mentalitásukat, és persze mondhatjátok hogy vannak normális csajok is, nem csak plázacicák csak az a gond hogy engem még a normális csajok is visszautasítanak. A kinézetemmel nincs baj, viszont szerintem a probléma az hogy nem vagyok elég férfias. Én inkább érzelmi ember vagyok, kondiba se szoktam járni mert szerintem felesleges és a sok szabadidős programom miatt egyáltalán nem is jutna rá idő. A másik dolog az hogy szerintem az emberek semmibe vesznek engem és nem látom az okát hogy miért. A legtöb barátom szerint (inkább lányokkal barátkozom) én vagyok a legkedvesebb, legjófejebb stb. fiú, viszont ők is szívesebben vannak a baráti körükkel mint velem. Egyszerűen nem értem az emberek logikáját, mit csinálhatok rosszul?
2014. máj. 18. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Párom is inkább érzelmi ember, de nagyon férfias. Kisugárzástól függ. Lényegében, ha te elkönyvelted, hogy ez így jó neked, akkor semmit nem csinálsz rosszul. Leszámítva, hogy az élet hosszabb, mint gondolod és még csak 18 vagy.

Ha azt akarod, hogy az emberek ne nézzenek át rajtad, akkor állj ki magadért, ha azt akarod, hogy a lányok ne csak barátként viszonyuljanak hozzád, akkor neked is meg kell változtatni a magadhoz való viszonyod, mert a leírásod alapján te sem vagy elégedett.

2014. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!