Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de van már barátja mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány akibe szerelmes vagyok az osztálytársam.Egész jól el vagyunk facen is szoktunk beszélgetni elég sokat.Egymásnak barátságból szoktuk írni hogy szeretlek stb..Ezzel nem is lett volna baj de aztán beleszerettem és amikor az egyik barátnőjével lent voltam ő mondta hogy együtt van valakivel aztán rá kérdeztem és mondta hogy tényleg van barátja.Nem is is lenne baj csak annyi hogy még ezután is szeretem minden éjszaka nem tudok aludni mert rá gondolok,reggel mikor fel kelek akkor is ő jár az eszembe valamiért nem tudom elfelejteni.De azt se akarom hogy miattam szakítsanak.Mit csináljak?

2014. jún. 5. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kopj le róla.
2014. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 De nem tudom egyszerűen elfelejteni :\
2014. jún. 5. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
De igen eltudod, csak kell egy kis idő. Én egyszer megjártam már ezt, nem is olyan rég, valahogy most kászálódom ki belőle. Ne akarj magadnak fájdalmat okozni!
2014. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megerőlteted magad, és békén hagyod. Hidd el, időveljobb lesz.:))
2014. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, óvatosan kell csinálnod, és esetleg várnod is kell egy ideig. Attól függ mennyire szereti, milyen a viszonyuk stb... Igyekezz minél több információt kiderteni, amit felhasználhatsz. A lány az ország, a barátja pedig a kormány. Olyan ez mint egy puccs, amit észrevétlenül kidolgozol, és türelemmel végrehajtod mikor nem látják, az adott helyzethez alkalmazkodva és/vagy alakítva azt, és mire kiderül addigra... Tehát ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy felejtsd el. Szerezd meg, ha szereted! De ha rárontasz utána szinte semmi esélyed nem lesz.
2014. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös azért ez nem ilyen egyszerű!

3-as vagyok, az a lány akiről írtam már VELEM VOLT, szakított a sráccal. És visszament hozzá.

Most erre kinek van szüksége ? Nem pálya az ilyesmi, csak a fájdalom marad hidd el.

2014. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Köszi a választ megpróbálom
2014. jún. 5. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Benne van, hogy visszamegy, ha annyira szereti, de megér egy próbát szerintem. Én jól jöttem ki eddig az ilyen helyzetekből és nem bántam meg.
2014. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!