Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a reakcióról?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy lánynak, hogy szeretem.

Azóta hónapok elteltek, kerül, nem szól hozzám, visszaköszönni sem tud. Az elején próbáltam beszélni vele, de láttam, hogy nem érdekli, így hagytam.


2014. jún. 5. 19:50
1 2
 1/11 Bukor Peti ***** válasza:
ez elég bunkóság tőle, hogy vissza sem köszön
2014. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előtte milyen viszonyba voltál a lánnyal?
2014. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Remélem megtanultad a leckét és több ilyent nem csinálsz. Legközelebb ha tetszik egy lány, randizni kell elhívni és nem bevallani neki a szerelmedet.
2014. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Előtte jóban voltunk, viszonylag gyakran is beszéltünk.

Néha a tudtára adtam kisebb-nagyobb dolgokkal, hogy érzek iránta valamit.

Nem bírtam magamban tartani fél év után, de tanultam belőle... :/

2014. jún. 5. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
hagyd békén szegény lányt.
2014. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elvoltatok előtte, de nem ÚGY! El kell hívni sétálni, ide-oda és ha működőképes a dolog, akkor úgyis lesz magától valami. Ezzel csak rátörted az ajtót és elijesztetted. Régen én is ezt csináltam sorozatosan...
2014. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gyors volt egy kicsit a vallomásod. Amúgy fél éve ismerted csak, vagy akkor kezdtél komolyan érezni iránta? És egyet kell értenem azzal, hogy randira kellett volna hívnod, mellőzve a lelki fröccsöket egy időre. Egy mélyebb barátságnál még működik... de így hogy alig ismered, szóval érted.
2014. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fél éve ismertem csak.

Elismerem, mekkora hülye voltam, de megbeszélni sem tudjuk/akarjuk... :(

2014. jún. 5. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát most már mindegy is, mert tudja, hogy mit érzel iránta...
2014. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igazából, azért is mondtam el neki egyből, mert ment a pletykálkodás, és nem szerettem volna, ha mástól tudja meg.
2014. jún. 5. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!