Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MI a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés

Adott egy 24 éves fiú akinek volt 3 barátnője, mindegyiktől szeretett volna gyereket, 23 évesen megismerkedik egy (roma) 19 éves lánnyal akinek lesz gyereke a fiútól!

Szerintetek az ilyen nem bánja meg ezt? Tudom a gyermeket nem lehet megbánni, de azt hiszem egy 20as elején lévő fiú nincs lemaradva a gyerek témáról.


2014. jún. 1. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy van anyagi háttér ennyi évesen egy gyerek felnevelésére.
2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Barátom, a hangsúly itt nem a gyereken van hanem azon, hogy roma lánytól lesz gyereke.
2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átlagos történet
2014. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megszületett a pici, pedig még most voltak együtt 1 éve. Szóval szinte ki sem ismerték egymást! A fiúnak a munkája sem olyan nagy hisz pizza futár, a srác szüleinél laknak.
2014. jún. 1. 13:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezt azért alaposan átgondoltam volna nem ugrottam volna fejest minden kapcsolatomban hogy már pedig gyereket akarok... Egy gyerek felelősség sokkal nagyobb mint azt sok ember hiszi ... Szerintem ez még ráért volna, két 3 évet , de mindenkinek egyéni döntése , ha ettől boldogabbak vagytok anyagilag is jól álltok akkor sok sikert :9
2014. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3as azt mondja átlagos történet.....

naná. minden átlag magyar bepriccol egy fekete csajnak.....

na ez sokminden lehet, csak átlagos nem.

2014. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!