Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a nő szerintetek? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nő szerintetek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 5. 20:01
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ebből meg az látszik, hogy mi a szarért ítélsz meg úgy embereket, hogy még csak nem is látad őket, nem míg, hogy megismerd.
2014. jún. 5. 20:40
 22/49 A kérdező kommentje:
Az aránytalanságot a mai életben ki nem les*arja. A lábai egyébként nem rövidek, hanem tudod ki vannak dolgozva, talán 5 - 6 év fitness edzéssel. A mellei meg jók annak, akik a nagyot szeretik. A csontok meg a kutyáknak valók.
2014. jún. 5. 20:42
 23/49 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy lány nem tehén még nem lesz "csont". De ahogy te beszélsz a nőkről, még egy "csontot" sem érdemelnél.
2014. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
96%
Egy animációnak ki vannak dolgozva a lábai:DDDD anyám, micsoda messzemenő következtetéseket tudsz te levonni.. de tudod mit, maradj meg ezeknél az animált csajoknál, amúgyis csak náluk lenne max esélyed :)
2014. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
96%

Álomvilágban élsz kérdezõ, még ha létezik is ilyen adottságokkal rendelkezõ nõ soha nem kapnád meg. :D

Sûrgõsen realizáld a vágyaidat és kezdj el a 75b-s mellekrõl fantáziálni különben hoppon maradsz.


5-6 év fitness edzés? :D

Egy animált képrõl beszélünk b aszki, akármit odarajzolhatnak :D

2014. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

mekkora szerencsétlen vagy kérdezőcském

remélem már le is élvezted párszor a monitort

húsvér nőhöz úgyse lesz szerencséd :D

2014. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Bekeményítettetek? :D

23/25

Valaki írta, hogy ő megmarad a vékony nőknél, tehát ha szerinted vékony akkor milyen hulyegyerek? Te mehetsz aludni.


24/25 lehet hogy te az előbbi vagy, de te ne pofázd, hogy itt kinek van hol esélye, főleg, ha életbe nem látttál. Én se mondom, hogy a társadalom köpedéke vagy, lányhoz nem szóltál még.


Tudom, de sajnos én idealista vagyok, így nem izgat a 75b, de ha ez van, el kell fogadni.

2014. jún. 5. 20:53
 28/49 A kérdező kommentje:
26 : Neked ilyen hozzáálással kapát adnék a kezedbe gyerek :D
2014. jún. 5. 20:54
 29/49 anonim ***** válasza:
szedj össze egy 100 kilós dagadt csajt, annak lesz csöcse. :DDD bár sztem még egy olyat se tudnál felszedni
2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
#27 Senkit nem érdekel, hogy téged mi izgat és mi nem:D Főleg mivel egy looser vagy.
2014. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!