Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a nő szerintetek? (kép)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nő szerintetek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 5. 20:01
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Senkit nem érdekel, mi vagy te, vagy hogy létezel-e :)
2014. jún. 5. 20:59
 32/49 anonim ***** válasza:
Nagy a flame, de azt kell h mondjam nekem is tökéletes ez az alak..álmaim alakja.
2014. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
mi van fáj az igazság? minek kérdezel ha utána sírsz a válasz miatt? animáció!!!!! haverom jobbat összedob neked 2 nap alatt mint ez, és reálisabbat is :) de ha létezik is ilyen nő akkor max pár ilyen éve lehet aztán változik a teste mint minden VALÓ VILÁGBELI EMBERNEK!
2014. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
szerintem pont azért akar ilyet mert tudja hogy sose lesz semmilyen csaja és mivel ilyen csajok meg nem léteznek ezért mondhatja azt hogy azért nincs csaja mert ilyet akar : D jó védekezés
2014. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mit dob össze a haverod, meg , hogy milyen reális az alakja, szúrjátok föl a gebéket, ez tökéletesen megfelel! Fogdozzátok a seggeteket, én meg elhúztam megint na szevasztok!
2014. jún. 5. 21:10
 36/49 A kérdező kommentje:
2 csajom volt már, neked max a kezed fogta meg a kullancsod :D szevasz, jó alvást gyökér :D
2014. jún. 5. 21:11
 37/49 anonim ***** válasza:

na és azok is virtuálisak voltak?

akkor dugd meg a monitort sok sikert te lúzerke :DDDD

2014. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Mondatot nagy betűvel kezdünk hülyegyerek. Látom, szüleid jól neveltek. Meglátnálak, ránézésre gondolom 8 év börtön kijárna neked :)
2014. jún. 5. 21:27
 39/49 anonim ***** válasza:
0%
Istenem. Ilyenkor érzem igazán, hogy magyar vagyok. A sok bunkó paraszt elkezdi itt osztani a kérdezőt, és ilyen tipikus tapló módon. Rohadtul nem az volt a kérdés, hogy igazi-e, vagy sem, de ti, ti megmutattátok, hogy faszagyerekek vagytok, beolvastatok neki. Magyargenyó én így szeretlek.
2014. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
#38 Attól, hogy nagybetűvel kezded a mondatot még egy szánalmas lúzer leszel. :/
2014. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!