Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem érdeklem a lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem érdeklem a lányokat, mert gyenge vagyok?

Figyelt kérdés

Nem régóta kezdtem el konditerembe járni és nagyon gyenge vagyok,rájöttem.

Bicepszezni egykezessel 8kilóval tudok 8-12 ismétlést,11 kilóssal is kimegy 8,de nagyon lefáraszt és a végére már esik vissza a karom.Francia rúdon 2*10 azaz 20 kg-mal tudok szabályosan 6*8 ismétlést csinálni

Fekvenyomásban szabályosan szériázni 30 kilóval bírok,40-nel max 4 megy ki egyszerre.Fekvőtámaszból is keveset bírtam csinálni(15),mostanra azért 40et lenyomok egyszerre.

De a többi gyakorlatot is kis súlyokkal bírom csak végezni,vádlizni(amikor emelni kell fel a súlyt és nem tolni)20 kilóval bírok,hátazni 40-nel,evezni és tárogatni gépen 50/60nal.

EZek nagyon gyenge adatok,szinte csak a leggyengébbek dolgoznak ilyen súlyokkal.

És még hallottam lányoktól is,hogy nagyobb súlyokat nyomnak ki,persze én nem reklámozom a sajátjaimat.


2014. jún. 5. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki szolgáltatna egy tolmácsot?
2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván a nagyok sem úgy kezdték, hogy rögtön hatalmas súlyokkal edzettek.. Majd mindig egyre többet és többet bírsz :)

És nem hiszem, hogy azért nem érdekelnéd a lányokat mert gyenge vagy. Vagy is én nem olyan lány vagyok aki az alapján választ párt, hogy erős-e vagy sem.

2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért jarsz hogy erősödj.

Meg nem mindegy hogy 15 vagy 25 éves vagy..

2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2014. jún. 5. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, lehet nyomni. Én is ezt fogom tenni, mert így általánosan nem vagyok gyenge, de a karom az nagyon.
2014. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Valószínű, inkább azért, mert ilyen hülyeségekkel foglalkozol. Edzegessél szépen, fejlődni fogsz, plusz az önbizalmad is helyreáll.
2014. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem tudok fekvőtámaszt csinálni :P
2014. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem a gyenge vagy hanem nem vagy erős.

"És még hallottam lányoktól is,hogy nagyobb súlyokat nyomnak ki" ezt én is hallottam aztán láttam a nagy súlyokat...

szoval zuzzál aterembe és ne itt nyavajogj.

2014. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 évesen szinte analfabéta, és buta vagy. Szerinte meg ez a probléma..
2016. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!