Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem egy Ford Mustangot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem egy Ford Mustangot, azóta nagyon érdeklem a lányokat, előtte meg nem volt semmi. Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Pedig nem változtattam magamon. Régen se voltam ápolatlan, vagy paraszt, és mégsem akartak velem semmit. És nem (csak) az ilyen plázaribik jönnek, hanem az értelmes, aranyos, normális (általában egyetemista) lányok is.
2012. márc. 25. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
hát nem sokan közlekednek lóháton manapság, az biztos! talán azért néznek meg...
2012. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Mert anyukád szűz volt amikor megszült téged.
2012. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég sötét lehetsz....
2012. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Magad is tudod a választ, akkor minek teszed fel itt a kérdést? Csak az autód miatt buknak rád.
2012. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen évjáratú?Motor?Mennyibe került?-bocs,csak a kedvenc autóm..
2012. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

te is tudod a választ.


a kérdés nagy valószínűséggel kamu, amivel ismét bizonyítani akarod, hogy a lányok csak a pénzre hajtanak. buktad öcsém, az értelmes férfiak nem dőlnek be ennek.

2012. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam aztán nem csak a pénzre hajtanak :D Szóval te vagy lúzer! :D
2012. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Tényleg, vajon mi lehet az oka? :D
2012. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze, csak 30.000 dollar.Ha lenne is ra penzed nem itt tenned fel a hulye kerdeseket hanem elned az eleted vigan... Viszont ha igaz... akkor nagy a SZ@R!!!
2012. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Mert azt hiszik, hogy mostmár "vagy v.ki". Ne érts félre, eddig se voltál nímand, de az autó sokat dob rajtad a szukák szemében - merthogy számító lehet egy szolid külsejű csaj is.


Jegyezd meg, fiam, örök lecke: mindegy, milyen jól néz ki a csaj, sose látod meg a külsejéből, milyen jellemű ember lehet.

2012. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!