Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetunk meg ujra baratok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetunk meg ujra baratok?

Figyelt kérdés
Legjobb baratom szerelmet vallott, azt mondta mar nagyjabol fel eve belem van zugva. Aprobb dolgokbol oszinten sejtettem is, de figyelmen kivul hagytam, mert en nem akartam semmit. Konyorgott h probaljuk meg, en pedig belementem, de nem is ertem miert. Egy het utan benyogtem h nem megy, nem erzem amit kell. Amikor smaroltunk se dobbant mashogy a szivem meg semmi, egyszeruen nem voltam/vagyok szerelmes. Mindig altattam magam, hogy igenis van igazi fiu-lany baratsag, ahol senki nem akar tobbet... Nekem o olyan mint a testverem, teljesen oszinte lehetek vele es iszonyu jol esik, h o is mindent megoszt velem. Szeretem mikor megolel, mikor a hajam piszkalja vagy megsimogat. De en csak baratsagot tudok neki adni. Eszmeletlenul fontos szamomra, ha osszeveszunk se birom ki sokaig nelkule, es most sem akarom elvesziteni. Nagyon rossz volt latni, hogy miattam sir, mert en sose akartam bantani. Szerintetek lehetunk meg baratok? Mint regen, mikor meg nem szeretett belem? Azt mondta, h mindenkepp szeretne tovabbra is idot tolteni velem, ha csak baratokkent, akkor ugy. Onzo dolog baratsagot kerni?
2014. jún. 5. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem
2014. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, ő továbbra is szeretni és szenvedni fog.
2014. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, én a helyedben elfelejteném őt, az ő érdekében. Neki csak fájni fog, ha továbbra is vele vagy.
2014. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mar a gondolattol is sirni kezdek, hogy eltunik az eletembol. Tudom h nem magamra kene gondolnom, de nem tudom, hogy birom ki. Tudom h ez a helyes, es probaltam is mondani neki, de nem engedte en pedig tul konnyen megadtam magam.
2014. jún. 5. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, ha jót akarsz neki, egy pár hónapra hagyd békén. Hidd el, neki jobban fáj, hogy nem lát téged. Voltam már ilyen helyzetben, csak nálunk én vagyok a lány, és ő volt a fiú. Mármint engem utasított vissza. Mikor a közelemben volt, állandóan vádoltam magam, hogy miért nem vagyok elég jó neki. Ezt kerüld el,ezért kéne az a pár hónap. Ez egy nagyon hosszú folyamat, míg ezt feldolgozza. Néha dicsérd, de csak annyira, hogy ne értse félre. Biztasd más lányokra, és éreztesd vele, hogy fontos neked. Egy őszinte,baráti beszélgetés jól jönne! Nálunk is így volt. Leültünk, elmondta, hogy nem jövök be neki, de nagyon sok srácnak tetszettem, tehát... Néha egy őszinte fiú-lány barátság többet ér,mint egy kapcsolat. A pasik-csajok jönnek-mennek, a barátság nem. Ezt értesd meg vele. Mi ugyanolyan jóban vagyunk,már ez nálunk már másfél éve volt. :) Én túlléptem rajta, és jobb a barátságunk, mint valaha! Tüske maradt bennem, néhány vicces beszólását magamra szoktam venni, érzékenyen érint a téma. Sokáig tabu is volt. Aztán megbeszéltük őszintén,és minden jobb lett! :) Legjobb barátok vagyunk azóta, úgyhogy neked is menni fog! Kitartást,szurkolok! 16L
2014. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, hogy valaszoltal, most felvidultam, hogy ilyen velemenyt is hallhattam :-) En igyekszem ereztetni h fontos nekem, es en is ugy gondolom h egy baratsag ezerszer tobbet er mint egy kapcsolat. Most tartunk egy kis szunetet, h mindkettonkben tisztazodjanak a dolgok, de utana remelem mindketten kepesek leszunk ugyanugy, legjobb baratokkent folytatni.
2014. jún. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!