Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg igy gondolkoztok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg igy gondolkoztok?

Figyelt kérdés

Tegnap hallotam csajokat dumalni,egy azt mondta : Jobb BMW-ben szomorunak lenni,mint a villamoson vidamnak lenni.

Ugye ez csak egy buta lány volt?



2014. jún. 5. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Fiúk, ti tényleg így gondolkoztok?


Ma láttam egy kérdést gyakorin..

2014. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A sok felszínes buta lány egyike volt
2014. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak egy pénzéhes szuka volt.
2014. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Csak a pénzéhes buta ribik gondolkoznak így.
2014. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1-Ha ez igaz is,az nem én voltam:)
2014. jún. 5. 23:30
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Lehet sokkal okosabb és értelmesebb nálad és csak viccelt. Te pedig akkora gyökér vagy, h megkérdezed gyakorin ezt...
2014. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én fordítva gondolom, de csak a magam nevében tudok nyilatkozni. Azt nem tudhatom, hogy a többség mit gondol.
2014. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is csak viccelt.:) Barátnőimmel évek óta mondogatjuk, hogy "Inkább sírok Ferrariban, mint vigyorgok a biciklin.", de mind dolgozunk, építgetjük az életünket, és bizony egyikünk párja sem milliárdos. Hülyeségen agyalsz.
2014. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
25 alatt még jó a villamos is, utána már más értékek helyeződnek előtérbe.
2014. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, éppen ezért keresek magamnak munkát és összespórolok egy bmw-re, nem pedig a szőke herceget várom, aki elhozza. Bár nem kellene bmw, szeretem a mostani kocsimat is.
2014. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!