Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Miért lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel ismerkedem egy ideje. Azt tudni kell róla, hogy elég nehéz eset, érdekes ember. Rendszeresen, kb hetente-kéthetente "bekattan" egyik napról vagy percről a másikra, bunkózik, semmi nem jó neki, eltűnik 1-2 napra, de végül ő keres mindig, és olyan, mintha mi sem történt volna. Ez normális? Eleinte azt hittem, velem van a baj, megsértettem, de mostmár tudom, hogy nem, én mindig ugyanolyan vagyok vele. Az elején kérdezhettem, mi a baj, mondja el, de akkor csak rosszabb lett. Ez normális lehet? Mint mondtam, elég nehéz eset, hullámzó a viselkedése, kiszámíthatatlan, nehéz vele bánni, érdekes nagyon.
2014. jún. 5. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom róla, hogy elég nehezen mennek neki a párkapcsolatok, nem is volt még korához képest hosszúnak mondható kapcsolata, szóval felmerült már bennem többször, hogy szándékosan csinálja, hogy esetleg elkönyveljem egy bunkónak, vagy mert nem tudja igazából ő sem, hogy mit akar, vagy hogy kéne ezt az egészet. Megemlítettem neki is ezt így, de nem akart róla beszélni, viszont azt sem mondta, hogy nem így lenne, ahogy gondolom.
2014. jún. 5. 23:38
 2/5 anonim ***** válasza:
én ugyanezt csináltam egy lánnyal mert túl közel került hozzám amikor nem álltam készen egy párkapcsolatra, simán a félelem erősebb volt mint a szeretet hiány és inkább elűztem mint szerettem mert úgy éreztem nem érdemlem meg és elveszíteném ha össze is jönnék vele
2014. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem valami ilyesmi lehet a dologban, mert amikor normális, akkor iszonyú romantikus, kedves, aranyos, teljesen az ujjai köré csavar, olyanokat mond (persze ezt igyekszem nála nem jobban kimutatni, nem akarom azt éreztetni vele, hogy esetleg én jobban rápörögtem erre az egészre, mint ő). Ilyen esetben mit tudok tenni? Nincs kész egy kapcsolatra? 3 éve egyedülálló, és nem tinifiú... Én nem akarom ennyiben hagyni ezt az egészet, adjak időt neki, vagy mi?
2014. jún. 5. 23:57
 4/5 anonim ***** válasza:

én 7 éve nem akarok senkivel összejönni 1-2 hónapja érzem úgy hogy most már talán készen állok rá

ha engem valaki nagyon meg akart volna hódítani ahhoz nagyon sok türelem kellett volna, több hónap mivel nem nagyon volt ilyen téren önbizalmam, most sincs sok de majd lesz ami lesz :)

21F

#2-es voltam

2014. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! :)
2014. jún. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!