Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pirosas, kiszáradt, kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pirosas, kiszáradt, kerek foltok vannak a testemen kis mennyiségben. Jelenleg nem tudok elmenni bőrgyógyászhoz a hétvége miatt, de nagyon érdekelne, hogy mik lehetnek ezek. Használok ftorocort, ekcéma gyanúja miatt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

El is múlnak a foltok nagyjából, de egyik napról a másikra újak jönnek ki. Valaki esetleg találkozott hasonlóval?

Még annyit, hogy csak néhány viszket, így szoktam észrevenni. Most a hasamon, a vállamon, a combjaimon és a csípőmön van. A hason a legtöbb.

Szerintetek?



#piros #kiszáradás #kerek foltok
2014. jún. 6. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ekcéma?
2014. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem annak is, de őszintén megmondva fogalman sincs. Ezért is kérdezem, hogy kinek volt esetleg hasonló.
2014. jún. 6. 11:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony lehet ekcéma,pikkelysömör,gyakorlatilag bármi.Allergia bármire(ételre,öblítőre,mosóporra)
2014. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem van amúgy ekcémám-nekem 3x volt eddig durva, jelenleg 4éve tünetmentes vagyok,csak a fülem mögött száraz és hámlik.
2014. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Durva?

Nekem eddig a legnagyobb folt is max 2x2 centis.

Ha bármi lehet, akkor inkább elmegyek bőrgyógyászhoz hétfőn.

2014. jún. 6. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn pünkösd :s Esetleg ma próbáld meg.
2014. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ó tényleg.

Nálunk délig van ma rendelés a kórházban. :/ akkor várok még vele. Köszönöm a segítséget.

2014. jún. 6. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:
ekcéma , nekem úgyanez volt az arcomon, kaptam rá szteroidos kenőcsöt (kevért gyógyszertári) 3 nap alatt elmúlik ,de nagyon sokszor újra előjön :)
2014. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez a bajom nekem is, hogy újra előjön és mindig valahol máshol jelenik meg egy-egy kis folt.
2014. jún. 6. 12:17
 10/10 anonim ***** válasza:
menj el bőrgyógyászhoz a hósszúhétvége után, kapsz kenőcsöt és jobb lesz :)
2014. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!