Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti valaha is járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti valaha is járnátok olyan lánnyal aki ekcémás?

Figyelt kérdés
Tehát pl a keze kicsit barázdáltabb tenyérben mint az átlag, többet kell hidratálnia magát..

2014. márc. 11. 16:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok járni, ekcémás se vagyok, egyik barátnőm az és suét van esve az önbecsülése miatta. Pedig kisgyerekkora óta rengeteget javult
2014. márc. 11. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:

persze


nem fertőző.

2014. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az még jól is jöhet, ha a keze kicsit barázdáltabb, már ha értitek, hogy mire gondolok.
2014. márc. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondom neki de néha rájönnek ilyen rohamok pl nyáron éjjel nagyon melegben amikor mindene viszket és régebben sebesre vakarta magát :/

Ilyenkor azt mondja hogy ő egy szörnyeteg és undorodik magától

2014. márc. 11. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdésre igennel válaszolok, de sok dolog van még mellette.

Amíg ő nincs kibékülve magával addig a másik sem tudja teljesen elfogadni.

Nagyok kitartónak kell lennie a másik félnek, hogy ebből a lelki mély hullámból ki tudja emelni őt.

A leges legfontosabb az, hogy tisztába legyen azzal, hogy ő igenis egy értékes ember a "hibáival" együtt.

Nem azzal kellene foglalkozni, hogy a rosszindulatúak mit mondanak, hanem azok szavaira kell hallgatnia akik szeretik és megbecsülik.

2014. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem, nekem is volt, olyan 20 évesen jött ki először. De amióta újra szedek allergiagyógyszert, elmúlt, de nagyon sokminent próbáltam előtte, ami nem segített. A bőrgyógyász semmit nem tudott segíteni, mert millió oka lehet. Lehet ételallergia, pollenallergia stb. Nekem a kézfejemen volt és sebes, viszketős. Néha az arcom kiszárad, arra jó a sima fehérdobozos kenőcs. A mindennapi hajmosás is fontos lehet, mert hidratálni kell a bőrt mindenhol. Nagyon rossz érzés tud lenni, de szerintem próbáljon meg Loratadint bevenni, íratni allergológián, és pár hónap múlva lehet elmulasztja. És semmivel sem kevesebb, mint bármelyik másik ember, próbáljon meg mindent, de mondom a loratadin nekem segített, illetve biopolár lámpa. Nekem is kihatott egy ideig lelkiekre, de valahogy elfogadtam, hogy ez van, de nekem is évekig volt folyamatosan. Ha gondolod megadhatsz priviben valami publikus elérhetőséget és akkor megpróbálok belé lelket önteni. 24/F
2014. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!