Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti ezt hogy viselnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ezt hogy viselnétek el?

Figyelt kérdés

Szóval, általánosban mindig beszóltak a fiúk, hogy csúnya vagyok. Aztán gimiben is. Már egyetemre járok, barátaim mindig próbálnak győzködni, hogy elhiggyem szép vagyok stb, de hát a barátaimtól az majdnem olyan hiteles, mint ha anya mondaná... :P

De tényleg sokat változtam, és lassan már elértem arra a szintre, hogy szívesen néztem a tükörbe, mégsem vagyok olyan gáz, stb... persze még mindig elég félénk voltam.

aztán nemrég egyik barátnőm nagyon győzködött, hogy menjek el velük diszkóba, sok kedvem nem volt, de mondom jó hát egyszer élünk, de mivel 2 nap múlva vizsgáztam 3-4 körül elindultam haza, és teljesen random srácok utánam ordították, hogy milyen csúnya vagyok. és kábé szinte hallottam, ahogy a nagy nehezen összeépítgetett kis önbizalmam összetörik :( Ha van még hasonló helyzetben valaki, hogy viseli el?

Persze vannak nagyobb gondok az életben, a fontos, h egészségesek legyünk stb, de egy lány mindig szeretne szép lenni :(


2014. jún. 6. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet?
2014. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék:)
2014. jún. 6. 23:39
 3/11 anonim ***** válasza:
sok hülye van a világban, de a szépség relatív dolog! még ha magadat rondának is látod valakinek te vagy a leggyönyörűbb az egész világon! nem mindenki ugyanolyan ha kíváncsi vagy az én véleményemre küldhetsz képet privátban és szívesen leírom az őszinte véleményem :) ha küldesz lehetőleg olyan képet küldj amin mosolyogsz az minden arcot megszépít! ezért mindig mosolyogj hogy könnyebben észrevegyen az aki mindennél jobban fog szeretni!
2014. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általánosban engem is nagyon sokat szekáltak,utáltak az osztályban..Most vagyok 9.-es gimis,és ha nem is mondják hangosan,meg nem szekálnak,nem szeretnek a fiúk,mert csúnya vagyok..ugye sok fiút ismertek a többiek még az általánosból,és ez már megszokássá vált szerintem nekik..Igaz,hogy régebben nagyon csúnyák voltak a fogaim,össze-vissza álltak,de van fogszabályzóm,amit most nyáron vesznek majd le..nem vagyok kövér se..volt barátom is,igaz már vége.De mostanában én is már-már szívesen nézek tükörbe,utcán is sokszor utánam kiabálnak fiúk,hogy szia cica,meg hasonló hülyeségek,de önbizalmam 0. Szóval átérzem.;) :)
2014. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jaj utolsó, átérzem :(

remélem majd jobb lesz ^^

köszi 2., de ha nincs mellettem senki akinak a leggyönyörűbb lennék, akkor nehéz :D

2014. jún. 6. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok:

nyugi biztos létezik és rád talál! kitartás és mindig mosolyogj :)

2014. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján tök jófejnek tűnsz, szóval ez bőven kompenzálja, hogyha nem vagy angelinajolie.

Amúgy ebben csak az a rossz, h kihat a személyiségedre, jellemedre és az önbizalomhiány nem vonzó. A nyomi beszólogatós fiúk meg nem szóltak volna be, ha annyira jelentéktelen lennél, hidd el nekem, szóval őket nem kell komolyan venni.:)

2014. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jesszus,ne a beszólogatós fiúk határozzanak már meg!Részegek voltak,és valószínűleg sosem lesz értelmes barátnőjük,az egyetlen értelem az életükben azok a krvák lesznek,akiknek fizetnek,még azok kislábujja is többet fog érni náluk.

Nekem életem legelső randija előtt szóltak be az utcán,hogy milyen csúnya vagyok,megérkeztem a randimra,kb szétázott sminkkel,meg lelombozva,hogy úgyis mindegy.a fiú első szava az volt,hogy milyen gyönyörű vagyok :)

Az első barátom nem Ő lett,végül egy másikkal jöttem össze,de volt egy "kedves" osztálytársam,aki a hátam mögött azt terjesztette,hogy a búcsúban lőttek két pálcáért..

Azóta próbálom építeni az önbizalmam,de az az igazság,hogy kezdek arra a szintre eljutni,hogy leszarom mit gondolnak azok,akiknek nem tetszem.nem tetszhet az ember mindenkinek,és kifejezetten jólesik,amikor megnéznek az utcán,vagy múltkor egy tök aranyos pasi jött oda hozzám az utcán,hogy én vagyok a mai napjában a legszebb dolog :) ezzel azt akarom mutatni,hogy a szépség tök relatív,és ha azon akadsz fenn,hogy esetleg nem tetszel valakinek,akkor elszomorodsz,elmegy az önbizalmad,és attól nem leszel vonzó.irtó sok olyan lányt ismerek,akik annyira nem lennének szépek,de állandóan mosolyognak,és egészséges önbizalmuk van,és ettől szebbek lesznek bármilyen tökéletes manikűrözött hercegnőcskénél.Másrészt hidd el a fiúknak (a normálisabbaknak)a belső pont hogy fontosabb,mint a külső.Plusz ha nagyon nehéz húznod az önbizalmadon használhatsz kis sminket,vehetsz pár új ruhát,stb,és az is sokat dob a dolgon :) sok sikert,és ne foglalkozz azokkal,akikkel nem éri meg foglalkozni! :)

2014. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lesz****nám.

Engem is csúfoltak, gimiben is, de ott már sulin kívül volt pasim, így nem izgatott és onnantól kezdve végig nem izgatott ez az egész.

Keress valakit, akivel szerethetitek egymást, a többit pedig sz***rd le.

2014. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esett ez a beszólás, de ne legyen mérvadó...


Szépnek tartom magamat, csinos, sportos testem van, jó visszajelzéseket szoktam kapni.


Egy alkalommal ugyanígy belefutottam egy részeg társaságba és ugyanezt ordították utánam. Egy kicsit azért én is megilletődtem, mert ha visszanézem a régi képeimet, akkor jó ég, hogy néztem ki..


Szóval biztosan sokat változtál, írtad is, ezt a beszólást pedig egyszerűen hagyd figyelmen kívül.

2014. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!