Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy viselnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy viselnétek egy ilyen helyzetet? /fiúk, lányok egyaránt/


2013. szept. 9. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
uhh ahogy megláttam az elejét már inkább be is zártam..
2013. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rohadt jól megcsinálták először azt hittem hogy ez csak egy anime :D

am valószínűleg úgy viselnék egy ilyen helyzetet ahogy megcsinálták mind a fiú mind a lány helyében

2013. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
egyetértek az elsővel.
2013. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát én lehet kicsit rosszabbul viselném mint a csávókám

de mindenképp maradnék mellette bármi történik is!

16/f

2013. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez ugye nincs benne a K-on!-ban?? És ha nincs, akkor miez, és hogy csinálták??

És, én biztos sokkal jobban kiborulnék, mint a csaj. De inkább nem képzelem be magam a helyzetbe, az egész olyan borzasztó :((

2013. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó: ne aggódj, nincs benne... Ez a kis amv több animéből van összevágva. ^^


Amúgy nagyon szép kis történet. Megnézném animében is... mondjuk nem sorozatban, hanem egy movieban.

Én - mások szerint - elég érzéketlen vagyok, de én a lány helyében csak vártam volna. Ha mellettem van egy ilyen srác, aki ennyire szeret és elfogad, akkor az öngyilkosság gondolata meg se fordult volna a fejemben. Lehet, hogy a barátaim lecseréltek, de ha az általam legjobban szeretett személy mellettem van, nincs másra szükségem. Nem? ^^


16/l

2013. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!