Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a német...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a német fiúkról? Érdemes velük kezdeni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
NEIN!
2014. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy jól beszélnek németül.
2014. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hitler biztos odalenne érted, te kis aranyos.
2014. jún. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Németek. Akkor nyilván németországban élnek. Ha ott élnek, akkor csak távkapcsolat lehetséges, annak meg szerintem semmi értelme. Kielégítő válasz?
2014. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es!Nem kielégítő.

Nem,mert ha valaki pl Németországban dolgozik.Vagy a német él Magyarországon,vagy más közel lévő helyen.

2014. jún. 7. 11:34
 6/7 anonim válasza:

Lehet kicsit kések a válasszal, de szerintem megéri! :)

Igaz, én csak eggyel kezdtem, aki jóval idősebb volt volt tőlem (10-11 évvel), de teljesen máshogy közeledett hozzám! Míg egy magyar srác eddig csak végigtaperolt, addig vele a csókig nem csak a tapizàs ment. Teljesen más 'technikával' vett le a lábamról!

Persze ez biztos személyfüggő, de az tuti, hogy ezzel az élménnyel csak jobban megszerettem a németeket! :)

L/19

2014. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teljesen mások mint a magyar fiúk!

Nekem már egy éve német barátom van és mivel egy teljesen más nevelést kapnak németországban és egy teljesen "más világban" nőnek fel,az ottani fiatalok negyedannyi marhaságot és szabálytalan dolgot csinálnak mint itt,ezért néha még én is meglepődök rajta,viszont hihetetlenül édes(ek),bár nem mindegyik persze!

2014. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!