Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 éves fiú vagyok szeretek...

15 éves fiú vagyok szeretek egy lányt aki nyáron nemet mondott eddig ismeretlen okból pedig tudtam, hogy tetszem neki ő is tudta hogy nekem is ő nagyon tetszett, találkozgattunk is. Érdemes küzdenem érte?

Figyelt kérdés
Kiegészíteném a lényeggel,hogy megismertem úgy januárban júniusban kezdtem találkozgatni vele ,júliusban táncoltam is vele egy bálban,elmondtam neki,hogy mennyire tetszik,ő is elmondta,hogy ugyanígy érez,de többször emlegette,hogy az ő szülei nem engednék a kapcsolatot amíg gimis nem lesz,ami még 1 év,most vagyunk 8.-osok.Aztán egy utcabálon ott volt a legjobb barátom is,akinek "állítólag" szintén tetszett ez a lány..de én erről sosem hallottam azelőtt,pedig mindig mondtam neki,hogy én menyire oda vagyok azért a lányért.AZtán a lánnyal megvolt beszélve,hogy elmegyünk sétálni ott a környéken de ez az egész dolog,hogy a legjobb barátom ott volt összekavart mindent,nem akart utána eljönni sétálni,végülis utána eljött,amit lehet nem kellett volna mert mondta,hogy kellemetlenül érezte magát mert mindenki úgy nézett minket..

2013. nov. 17. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Ha visszautasított akkor nem érdemes. (max csajod lesz, barátnőd nem) A haveroddal meg ne osztozkodj, olyan helyre hívd el, ahol kettecskében vagytok
2013. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem osztozkodtam a haverommal,ott derült ki,hogy ott lesz a bálban.Egy valamit kihagytam,a lány szülei nagyon szigorúak(tapasztalatból tudom) és a lány is mondta,hogy nem engednék a járást amíg gimis nem lesz,de ezt utána elvétette és azt mondta,hogy ez nem fogja érdekelni,az unokatesója szerint pedig ez az oka,hogy nemet mondott.
2013. nov. 17. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!