Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gátlástalanul ostromol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlástalanul ostromol egy nős férfi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Éreztettem vele, hogy nekem ő nem kell, soha, meg is mondtam neki és ezek után sem áll le!

2014. jún. 7. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen kapcsolatban vagytok, esetleg munkakapcsolat, vagy ismerős, baráti kör? Ez azért lényeges, hogy milyen szinten tudnád kizárni az életedből. Én egyébként teljes passzivitást mutatnék az irányában, szerintem az rosszabb számára, mint ha bármit is reagálsz.
2014. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szólj a feleségnek, vagy mond meg világosan neki hogy ha tovább zaklat feljelented.
2014. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A férjem barátja. :/
2014. jún. 7. 11:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor tiszta sor, ahogy a második írta, mondd neki, ha nem hagy békén, borítod a bilit. Bár lehet én már most elmondanám a férjemnek a helyedben, mert az ilyen nem barát úgysem, nem sokat veszít vele.
2014. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok erre mást mondani, mint hogy még egyszer határozottan elé állsz, nyomatékosan elmagyarázod neki, hogy nem szeretnél tőle semmit, nagyon kellemetlen már ez a helyzet és a legjobb lenne, ha teljesen elfelejtenétek egymást.

Ha szükséges, utána szakíts meg vele minden kapcsolatot, kerüld el, ha tudja a telefonszámod, ne válaszolj a megkereséseire, tiltsd le a számát, a közösségi oldalakon tiltsd le.


Biztosan van az a pont, amikor neki is leesik végre, hogy mi a helyzet.


Ha ez sem segít, drasztikusabb lépésként megkérheted egy férfi ismerősödet, ha van partnered, akkor őt, hogy segítsen megbeszélni vele a dolgot (természetesen nem agresszív fellépésre, erőszakra gondolok).


Ha ez sem segít, akkor megmondhatod neki, hogy ez már erősen a zaklatás kategóriája, feljelentést is lehet tenni (aminek valószínűleg egyébként nem sok haszna lenne, nem tudom, mennyire vizsgálnának meg komolyan egy ilyen feljelentést, de elrettentésként esetleg használhat).

2014. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor szólj a férjednek!
2014. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember nem barát, ez egy ösztönlény.

Nem veszít a férjed, ha "elvesztitek".

2014. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A férjem tudja, már ő is rászólt, tagad előtte mindent, olyan mint egy ovis. Napjában 5-6x hív, eddig nem vettem fel most meg szépen letiltom, ahogy tanácsoltátok. A feleségét lesz*rja magasról az orra előtt dicsérgettet, úgy hogy én égtem a feleség helyett.
2014. jún. 7. 11:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mese, a férjednek kell helyre tenni, nem is értem, hogy eddig miért nem tette meg, ha tud róla. Azért az alap dolog, hogy nem zaklatjuk a barátunk feleségét.
2014. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen az lenne
2014. jún. 7. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!