Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljek egy olyan férfit, akit az előző barátnője gátlástalanul vert át két éven keresztül?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor végre összeismerkedtem komolyabban azzal a férfival, akire már legalább 4-5 éve várok. Akkoriban (tehát 4-5 éve) már környékeztük egymást, de végül nem lett belőle semmi, mert alig tudtunk volna találkozni, megoldhatatlan lett volna már maga a megismerkedés. Úgy hozta a sors, hogy pár napja egy szilveszteri buliban ismét egymásra találtunk, boldogságomban majd kiugrott a szívem.


Már negyedik napja egész nap reggeltől éjszakáig együtt vagyunk egymás társaságában, de amikor elválunk, akkor is szakadatlanul FB-ozunk és SMS-ezünk. Sok mindent mesélt magáról, pl. azt hogy időközben volt egy kétéves kapcsolata, amibe majdnem belerokkant. Egy az hogy szerelmes is volt, a másik pedig hogy nehezen dolgozta fel, hogy hónapokon keresztül át volt verve és ő túlságosan naiv, hiszékeny volt. Ezt sokkal nehezebben emészti meg, mondhatni nem abban a lányban csalódott, aki megvezette, hanem saját magában, önmagában.


Tavaly ilyenkor szakítottak, tehát már egy éve egyedülálló. Konkrétan nem mondta ki, hogy bizalmatlanul fogadja a közeledésem, de érzem rajta, hogy oly nehezen akar megnyílni, s félek, hogy valamit el fogok szúrni.


Állítása szerint túl van a kapcsolatán, de mint azt írtam, a saját hiszékenysége, naivsága bosszantja, és ezzel nem tud megbékélni.


Lányok, nektek volt már olyan pasi az életetekben, akit előttetek átvertek és utána össze tudtatok végül jönni vele? Van ebben tapasztalatotok?


23/N



2014. jan. 3. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te magad túl gyenge vagy fizikailag, hogy komolyan összeverd.
2014. jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak viselkedj úgy, ahogy szoktál. És legyél türelmes! Neki biztos több idő kell, szóval várj, amíg megnyílik Neked.
2014. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit megtudtál, azt az egyik féltől hallottad. A másik felet is meg kellene kérdezni vagy egy kívülállót, aki mindkét felet ismerte. Sok minden lehet a háttérben, ezért a részletek ismerete nélkül nemigen lehet véleményt alkotni.
2014. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátom 2,5évvel ezelőtt 4éven keresztül ugyanígy verte át az exe, ő is saját magában csalódott. 4hónapja vagyunk együtt és kb 2 hónapja jelenthetem ki, hogy most már minden rendben :) de ha akarod írj privátot :)
2014. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazon megyek át, mint a "pasid". Az első alkalommal amikor megcsaltak 4, azaz négy év kellett, hogy újra bízni tudjak és összekanalazzam magam. Összejöttem egy lánnyal, akinek elmondtam, hogy nem vagyok szerelmes belé, de nagyon megszerettem. Belement a kapcsolatba, elfogadta a múltam és a helyzetem. Együtt voltunk 6 évet így. Minden szép volt. A 7. évben szerelmes lettem belé, elmondtam neki. Három hónappal rá kiderült, hogy viszonya van mellettem egy hónapja.


Következtetésem: Akiben megbízok megcsal.


Nem hiszem, hogy valaha bízni fogok még egy nőben is. Ami azt illeti nem is akarok.


Következtetésem = Addig kellek, amíg meg nem kapnak

2014. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, és később minden kis aljas húzására ez volt a mentség. Már hogy régebben mekkorát csalódott. Ezért teljesen jogos így és így viselkednie.
2014. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!