Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más szerint is furcsa, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is furcsa, ha egy pasinál sokkal alacsonyabb a csaj?

Figyelt kérdés
Én pl nem tudnék olyan csajjal járni, aki 150 centi körüli (én 189 vagyok), valahogy úgy érezném mintha egy törpével járnék, kívülről nézve olyan látványt keltenénk, mintha a kishugommal sétálgatnék. Szerencsére ritkán látok ilyen fura párokat, de ha látok mindig elképedek, hogy hogy nem zavarja őket ez mert szerintem nevetségesen néznek ki. Másokat nem zavarnak az ilyen magasságbeli különbségek?

2014. jún. 7. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarnak a furcsaságok, csak belegondolni/elgondolkodni rajtuk - na az vicces. Pl ez, vagy hogy egyesek szépnek tartják a nemiszerveket amikor úgy istenigazán... nem esztétikus testrészek. Vagy például miért van szemöldökünk? Tudod, milyen viccesen nézünk ki szemöldök nélkül? A köldök pedig... egyszerűen csak egy lyuk a hasadon. Egy lyuk, éred? Miért nincs kettő belőle vagy miért nem a hátad közepén van? Vagy a pasiknak miért van még mindig mellbimbójuk, amikor semmi funkciója nincs?


... az élet nagy kérdései...

2014. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég bizarr, a pasi hosszútávon púpos lesz ha mindig le kell hajolgatnia. 20 centi különbség még normális, de annál több már inkább fura.
2014. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ilyenkor mekkora a konyha magassága, milyen magas a kézmosó, stb. Na és szex közben az az egy, hogy ha a koma felkapja a csajt a falnál akkor pont jó, meg ha lovagol rajta. De azon kívül?
2014. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább aranyos. Plusz godnolom nem egymás magasságába szerettek bele.
2014. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. válaszoló na ez meg a másik? Egy csomó szexpóz ki van zárva emiatt. Szerintem egy idő után unalmas lehet ugyanabba a 2-3 pózba dugni évekig.
2014. jún. 7. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom ti mirol beszeltek de en barmit meg tudok dugni minden pozban. Semmi koze a magassagahoz. Nekem volt 25centi minusz bnom, azota se volt olyan jo a szex. 185 vagyok es 165 feletti csajokkal szoba sem allok. 160 alatt a kedvencem. Egyszer szeretnek lerombolni egy torpet is.
2014. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mersz a szemükbe nézni?
2014. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet kifelé picit furi, de engem nem zavarna. tetszett már sok alacsony lány is.


én 188 vagyok.

2014. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!