Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tökéletes félétől tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tökéletes félétől tartanak a lányok?

Figyelt kérdés

Nem akarok nagyképűnek tűnni, de én majdnem az vagyok, és mégsem akar velem senki járni, csak barátságot.


magas vagyok, humoros, kedves, szerény, érzelmes, nyugodt, tudok nagyon szeretni, ugyanakkor tudok magabiztos és határozott is lenni ha kell, őszinte vagyok. Kicsit hülyegyerek vagyok, de tudok komoly is lenni. Empatikus vagyok, tehát átérzem a másik helyzetét, és gondolatait.

Kicsit érdekes, de rosszat nem tudok mondani magamról, max annyi, hogy kaja terén válogatós vagyok :D


Eddig csak engem szedtek fel, összesen 5 lány eddig, én nem vagyok az a casanova gyerek, és tudom hogy ez nem feltétlen hátrány. Alapjáraton nekem minden 3. lány tetszik, de úgy különösebben mást nem érzek.



2014. jún. 7. 16:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
:D
2014. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
XD
2014. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Ramcsiii ***** válasza:
Ez beképzeltség..Na akkor küldj képet hogy ha tényleg tökéletesen nézel ki..bár ezt nem hinném,mivel nem mindenkinek egyfora az izlése,erről még nem hallottál? :)
2014. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
#3, nem azt mondta hogy tökéletesen néz ki... -_-
2014. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
mákos bejgli?
2014. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Velem ilyen általában akkor van, ha valami olyan pasi akar tőlem valamit, aki 10/10, én meg csak 10/5, ezért inkább le sem szarom, mert igazából el nem tudom képzelni, hogy egy olyan félisten bármi komolyat is akarjon tőlem. Nálam ennyiből áll a dolog.
2014. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát a nők úgy látszik, nem így gondolják ahogy te és tényleg elég egoistának tűnsz, lehet, hogy ez sem épp jó pont. Egyébként hogy csak egy példát mondjak, nekem eddig azok a pasik, akik azt állították magukról, hogy jó a humoruk, azokban én semmi humorosat nem találtam.
2014. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ha csak pozitívat tudsz mondani magadról negatív jellembeli elemet mag csak 1-et, ott szerintem baj van az önértékeléssel.
2014. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Ramcsiii ***** válasza:
Jólvan #4-es..de itt már mutatkozik az is hogy egoista..szóval egy rosszpont,és azért ne tagadd hogy ha látsz valakit az utcán nem a külsejét állapitod először meg..Hiszen ha már nem jön be,le sem állsz vele beszélgetni..És azért az már nem feltétlen azt jelenti hogy tökéletes ha külsőleg nem épp olyan amilyet szeretnénk..
2014. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#6:


ilyenekre gondoltam már én is...

Pedig igazából nekem az ideálom egy teljesen átlagos lány, aki minden téren átlagos. Annyi hogy ne legyen 200kg, meg arcra kinézzen valahogy.


Ahogy egy idézet mondja: "Téged kerestelek, és Magamat találtam meg" Belsőleg általában hasonló kvalitású, és jellemű lányok jönnek be mint én.

2014. jún. 7. 17:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!