Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem bírom elfelejteni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom fiú, és nekem már nagyon régóta tetszik/tetszett. Mivel mindent megbeszéltem vele, ezt is elmondtam neki. Sajnos nem jöttem be neki... Ez körülbelül másfél éve volt. Nem tudom sehogy se elfelejteni, pedig neki azt mondom, hogy túl vagyok rajta. Olyan rossz,hogy mindig, mindenhova együtt megyünk, de nem lehet köztünk semmi. Ő az egyetlen fiú a közelemben, sosem volt barátom 16 éves létemre... Nagyon rossz. Mit tegyek, hogy elfelejtsem vagy megváltozzon a véleménye?
2014. jún. 7. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan szerintem senki nem tud tanácsot adni mivel nem ismerünk titeket meg a pontos körülményeket sem.. Sztem ne erőltesd mert szerintem úgy van a legnagyobb esélyed. Nekem is a mostani pasim a legjobb barátom volt és én utasítottam el őt.. most meg együtt vagyunk szóval..Lehet ő is azért utasított el mert félt, hogy ez az egész a barátságotok rovására megy.. ;)
2014. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon hasonló helyzetben vagyok, mint te, annyi különbséggel, hogy a srác 250 km-re lakik tőlem (bár tudom, ez jóval megkönnyebbíti a helyzetemet, már ami a felejtést illeti), és annak a srácnak van barátnője is, de mindegy. Én megszakítottam vele minden kapcsolatot, és már egész jól megy ki a fejemből, egyre kevesebbet gondolok rá. Szerintem neked is ezt kéne tenned, mert ha másfél éve nem változtak az érzései irántad, még úgy sem, hogy tudja "valaha" tetszett neked, akkor nem sok esélyt látok arra, hogy ez változni fog. Viszont én a helyedben, mielőtt megszakítom vele a kapcsolatot, elmondanám neki az érzéseimet, mert akkor nem lesz ott a "mi lett volna ha".
2014. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!