Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressek fel szakembert? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek fel szakembert? Mit tudna tenni ilyen esetben? (akárhogy próbálom nem bírom elfelejteni a lányt)

Figyelt kérdés

Próbáltam, de nem megy.pedig nem is jártunk,de megszerettem,és annyira megismertem már hogy végül még jobban beleestem.

Nem tudom mit kellene tennem.



2013. márc. 1. 22:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
ő is így érez irántad? miért kell elfelejtened?
2013. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pont azért mert ő "csak barát "akar lenni,és mivel én szeretem nem tudnék csak a barátja lenni.
2013. márc. 1. 22:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel minden seb begyógyul! Próbálj meg más lányokkal ismerkedni.
2013. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkoztok?
2013. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már hónapok óta nem láttam de semmit nem enyhült az iránta érzett szeretetem.

Az a baj hogy olyan tulajdonságokkal rendelkezik amiket és szeretnék egy lánytól,plusz szép is.(nem a legtökéletesebb de ez engem nem érdekel pedig mások mondták is hogy nem egy szép lány és hogy erre gondoljak hogy vannak nála szebbek is,és biztos hogy igazuk van de ez valahogy engem nem érdekel én szépnek látom pedig én is láttam már nála szebb lányt)

2013. márc. 1. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne? Honnan tudod biztosan, hogy ő csak barátként tekint rád?
2013. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

onnan tudom hogy mondta.

Mit szeretek benne?külsőre tetszik.ezt nem tudom így leírni,ha csak meglátom elolvadok :)nem tehetek róla.

belső:Úgy gondolkodik a dolgokról ahogy én,szerény,a kisugárzása is annyira megfogott,mindig is volt egyfajta elképzelésem hogy milyen legyen a lány és ő ilyen

2013. márc. 1. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipoben vagyok.. Most kezdenek mulni az erzesek.. Tartsd tavol magad tole. Levelezni se levelezzetek. Ismerkedj masokkal, baratkozz, hatha talalsz egy masik lanyt aki felkelti az erdeklodesed :)

Nekem ez segitett

2013. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mennyi idő után kezdenek mulni az érzések?
2013. márc. 1. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem 5 honap volt. De ez ido alatt is, hiaba mondta, hogy maradjunk baratok, sokat kacerkodott velem... Ezzel is felkavarta az erzeseket. Most ott tartok, hogy mar nem akarok folyton rairni.. Nem akarom mar latni..


Gondolj arra, minek szenvedj, ha o nem nez semmibe? Hallgass sok zenet. DE NE ONSAJNALTATOSAT!:)

2013. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!