Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogy reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy reagáltok, ha egy pasi rátok kacsint?

Figyelt kérdés
Mondjuk szemeztek, vagy épp ismerkedtek, és kacsint egyet. Filmekben számtalanszor elsütött jelenet, amitől persze minden lány ájuldozik, de a való életbe egyszer nem láttam még hogy valaki kacsintott volna
2014. jún. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

én se nagyon láttam még ilyet

ez amúgy attól függ, hogy ki teszi (ha helyes a fiú, örül, de ha nem jön be neki akkor meg fogja különösebben érdekelni)

2014. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, úgyhogy sehogy...vagy inkább elfordulok.
2014. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ramcsiii ***** válasza:
Nekem volt már igy..én visszamosolyogtam rá,mivel helyes volt :)
2014. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem még sosem fordult ilyen elő, olyan viszont számtalanszor, hogy hosszasan néztük egymást és ő huncutul rámmosolygott, amit én egy kedves mosollyal viszonoztam.....aztán vagy lett belőle valami vagy nem :)
2014. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már szinte mindenki kacsintott a férfi ismerőseim közül :) és vigyorogni szoktam meg rázni a fejem (mintha azt, mondanám, hogy "nem") :D
2014. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem sem történik ilyen minden nap, de 1x-2x már volt rá példa. Általában elmosolyodok rajta.
2014. jún. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha olyat nem láttál még a való életben, hogy egy férfi rákacsint egy nőre, akkor azt végképp nehéz lesz elhinni, hogy velem férfiként fordult elő, hogy egy vadidegen nő rám kacsintott egyszer egy szórakozóhelyen, a szemközti asztaltól, teljesen váratlanul.


Ez mondjuk külföldön történt és ott kicsit másképp működnek ezek a dolgok, valahogy az emberek mernek sokkal közvetlenebbek és lazábbak lenni, de nem tolakodó, vagy túlzottan nyomulós módon.

De ettől függetlenül engem is baromira meglepett.

2014. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kiráz tőle a hideg
2014. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!