Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha rátok ír egy pasi...

Lányok! Ha rátok ír egy pasi facebookon, arra h reagáltok, h viszonyultok ehhez, mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nyilván arra gondolok, h ismerkedés céljából ír rátok egy pasi.
2013. aug. 26. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, én egy hatalmas bóknak venném :) Meg szeretem a céltudatos pasikat, úgyhogy tetszene. Csak ne ordenáré módon közeledj, ez a lényeg.
2013. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszene:)
2013. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha bejön a fiú, örülnék

ha nem, akkor már kevésbé, de akkor se lenne gond :D

2013. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy honnan "ismer". Ha például egy vadidegen írna rám vagy jelölne be, annak megmondom őszintén, nem örülnék. Egyrészt nem szerem az internetes ismerkedést, másrészt pedig, egy közösségi oldalra feltöltött kép - saját tapasztalatból mondom - eléggé csalóka tud lenni.

Ha viszont valaki olyan írna rám, aki látásból "ismer" és például emlékeznék is rá, hogy "á igen őt már láttam valahol", akkor azért ott picit más lenne a helyzet. Meg ebben az esetben meg tudnám neki írni, hogy értékelem, hogy rám írt, de inkább személyesen ismerkedjünk (még ha csak barátkozás is lenne belőle).

2013. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:D Írtak már rám így :) Aranyos kis bevezető szöveg volt :D Elkezdtünk beszélgetni, de az elején leszögeztem, hogy foglalt vagyok, barátkozni szívesen barátkozom, viszont semmi több. Hát ennyi volt. Barátként nem kért belőlem :D. De jól esett, hogy kép alapján tetszettem neki :).
2013. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszene kiv h nem tetszik az egyen mer mindig is utaltam miko le kell koptatni vkit es ezzel szomoru lesz vki miattad. borzaszto erzes sztem:P
2013. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!