Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti igényeltek a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti igényeltek a saját spermátokat vagy kostoltátok-e már?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miben ízű?

Jó vagy rossz?

Mert én is megkostolnám!



2014. jún. 7. 18:12
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Már nagyon sokszor kóstoltam és le is nyeltem, én szeretem. Amúgy tényleg úgy a legjobb, meg legkönnyebb, ha rögtön a szádba élvezel. Ha elég hajlékony vagy, akkor le is tudod szopni magad, mint ahogy én is. :)
2014. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
De nemvolt rossz
2014. jún. 8. 01:11
 33/42 anonim ***** válasza:
lehet hajlékonnyá tenni magamat?
2014. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Bemelegítés után végezz nyújtógyakorlatokat. :) Én is így gyakoroltam. Meg minél fiatalabb vagy, annál hamarabb meglesz. :) Ha meg már egy kicsit be bírod kapni a végét, akkor akaratlanul is nyújtani fogod a hátad, mert úgyis mindig a szádban leszel. :) Tapasztalatból mondom, mert én is nagyon rákattantam az önszopásra. :) Nem lehet megunni. :)
2014. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
és kb meddig tudsz hajlítani? teljesen be tudod kapni?
2014. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
és mennyi idő mire sikerül?:D
2014. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Már sajnos nem megy teljesen, csak pár centit tudok bekapni. De a makkom azért kényelmesen tudom most is szopni. :) És végül is ez a lényeg.


Régebben viszont ment teljesen, tövig be bírtam kapni a farkam. :) Kb 12-13 évesen kezdtem el gyakorolni, akkor pár nap alatt nyújtottam annyit, hogy a makkom a számban volt. Aztán mivel szinte minden nap így masztiztam, egyre jobban ment, és pár hónap múlva az egészet be bírtam kapni, meg akár a golyóimat is tudtam nyalogatni.


Az hogy neked mennyi idő mire sikerül, az függ a korodtól, meg a hajlékonyságodtól is, és legfőképpen attól, hogy mennyit és hogyan gyakorolsz. :) Mindenesetre érdemes gyakorolni, mert nagyon jó érzés, baromi nagyot lehet élvezni. :)

2014. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok elég vékony. Pár éve próbáltam de akkor feladtam mert csak iddig jutottam el első alkalommal h megnyalmam vagy éppen hozzáérjen a szám a makkomhoz. Tegnap próbáltam kb 5 centi kéne hogy elérjem a újra a makkom. Szerinted menne nekem is addig hogy azért jól be lehessen kapni? És nem feszít közbe a hátad? Vagy azt a sok gyakorlással el lehet kerülni?
2014. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

17 évesen nem vagy öreg hozzá. :) Simán megcsinálhatod még akár tövig is. :) Nekem 20 éves koromig is ment tövig, és most is csak azért nem megy, mert nem gyakorlom eleget.

A hátam enyhén feszül csak, pont annyira amennyire jól is esik. Nagyon nem szabad feszíteni, mert akkor fájni fog. De kellő nyújtással nem feszül nagyon, és simán lehet élvezni a műveletet. :)

Ne akard rögtön bekapni tövig, minden nap csak pár millimétert menj lejjebb, legyen ideje a hátizmoknak hozzászokni, hozzányúlni a kívánt testtartáshoz.

A két legfontosabb dolog a rendszeresség és a fokozatosság. Ha szeretnéd megtanulni, minden nap kell gyakorolnod, akár naponta többször is. És soha nem szabad túlnyújtani, erőltetni, mert akkor fájni fog, és akkor napokig nem tudsz gyakorolni.

2014. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
értem. szerinted menne pár hét alatt? vagy akár pár nap alatt úgy h kb a feléig meglegyen? erőltetni nem akarom. olvastam olyat h a srác nagyon erőltette és eltört a gerince és deréktól lefelé lebénult. a családja kitagadta. elég rossz lehetett neki
2014. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!