Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, zavar, ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, zavar, ha a lánynak akivel épp szexeltek van egy kis pocija?

Figyelt kérdés
Itt nem lógó hájra gondolok, hanem 2-3 centis kiálló pocira. Ugye vannak olyan pózok, amikben szemből fogadna a látvány, a kis összetűrödő pocak.

2014. jún. 7. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a pasid tökéletes.
2014. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ennyi bőven belefér :)
2014. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
dehogy!
2014. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az zavar hogy ezek a lanyok viszont elvarják a kidolgozott,full szálkas testet..
2014. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem zavarna főleg ha szeretnélek akk meg semenyire sem 23f
2014. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ramcsiii ***** válasza:
Én nem várom el a fiútól hogy izompacsirta legyen,de kövér se legyen. Viszont akkor ő se kritizálja a picipocim ;)
2014. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Fenét nem.

Jellemzően az ilyen lányok ha nen egy kockahasat pillantanak meg akkor mar megy a nyafogas.

2014. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te hülye vagy, utolsó? Teljesen hülye vagy?
2014. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Ramcsiii ***** válasza:
Pedig én kimondottan szeretem ha a fiúnak is van pocija..nem érdekel a kocka -.- Az a lényeg hogy szeresen és én is őt..Nem ez a legfontosabb dolog ki hogy néz ki..
2014. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze,ha megugorja Channing Tatum szintjét akkor mar tényleg nem érdekes hogy néz.
2014. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!