Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért zavar benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért zavar benneteket ha egy pasi túlon túl nyomulós?

Figyelt kérdés
mindig a kedvetekben jár, minden nap keres benneteket
2014. máj. 29. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Pincsikutyát nem tisztel senki sem.
2014. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az első jól szólt. én spec nem szeretem, ha ragadnak rám, nincs egy nyugodt percem, aki túl nyomulós, annak nálam nincs esélye, mert az első jeleknél lepattanok.szerelmes sms-ek, facebook üzenetek, hivogatások nap, mint nap. nanee. Legyen meg a pasinak is a saját élete, és ne érezzem azt hogy nincs más dolga, mint "hallani a hangom". És venni kell a lapot, ha lány ezekre nem vevő, vagy épp rátok nem vevő. Minden női magazin arról ír, hogy a pasikban ott az ősi vadászösztön. Hát ez bennem is épp úgy ott van!
2014. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elég szomorú hogy azt lerázzátok aki odáig van értetek, azután meg érdeklődtök aki le se $zar benneteket! :S
2014. máj. 29. 20:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet. Vagyis: ez van.
2014. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


hogy lehetsz oda valakiért, akit nem is ismersz??? komolyan, ez akaszt ki. jó a teste és azért vagy úgy oda? Kizárásos alapon. Akkor meg csak a f#rkad vezet, amire mi rájövünk, és nem túl szimpi egy normális nőnél/lánynál.


26/L

2014. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egyre jobban ismerem őt
2014. máj. 29. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki se szereti ha túlzottan nyomulnak rá. Az más ha kedveskedsz neki meg érdeklődsz, csak ne ess túlzásba.
2014. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, ha pár nap után hősszerelmes az mindennek szól csak a személyemnek nem. Tehát vagy farokvezérelt vagy érzelmileg nem okés.

Már leírtam korábban milyen istentelenül károsak az egyoldalu kapcsolatok mikor az egyik mindent megtehet a máaik mégis imádja. Egy normális nő egyenrangú társra vágyik, nem olyanra aki "lesz@rja" és nem is egy irányítható, akaratgyenge, önállótlan pincsikutyára.

2014. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mellreszivni,a lányok meg a férfiakra nyomulnak mikor úgy érzik,hogy megtalálták életük szerelmét.

Nem az a tipus vagy aki első benyomásra vonzó,ezért mivel nem adsz elég időt az ismerkedésre az odaadásod kontrareakciót vált ki.Biztosan van olyan lány aki odáig van érted,csak te azt észre sem veszed,őt biztosan nem zavarná a napi több sms.

2014. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!