Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kell mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért kell mindent 'jelként' értelmezni?

Figyelt kérdés

Legalábbis a körülöttem lévőkre ez eléggé jellemző, pedig a többségük amúgy elég értelmes..


Ha egy srác kinyitja az ajtót, és előre engedi őket, az már egy 'jel', hogy bejönnek az adott srácnak, vagy ha csak simán néznek valakit, és az is rájuk néz, esetleg rájuk is mosolyog, az is már biztos, hogy azért, mivel bejönnek a srácnak..


A legjobb, hogy engem is cs*sztetnek az ilyenekkel, pl. akkor is, amikor eléggé egyértelmű a felek közt adódó kor és társadalmi különbségből, hogy ez szinte kizárt.. Kedvencem amikor egyszer egy tanár egy kérdésre, hogy ezt minek csinálja (utólag rájöttem, hogy tényleg csak nekem akart jót) azt válaszolta, hogy szeret, na azzal 1 évig csesztettek, hogy mennyire szerelmes belém, vagy amikor egy az ofőnk felajánlotta, hogy segít egy tantárgyból, meg meg azt mondta, hogy nagyon aranyos lett a profilképem facebookon, akkor is az volt a baj, hogy másoknak nem ajánlotta fel, csak nekem, pedig a fél osztálynak szarul ment, és hogy fúúú mennyire bejövök neki, vagy amikor egy sráccal elhívott sétálni egyszer.


Most ezeken pl. mit lehet félreértelmezni? Ez valami kényszeres dolog az embereknél?

17/L


2014. jún. 7. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Végre egy lány aki így gondolkodik :D


Én is terveztem hogy írok erről egy kérdést mert fiúként varomi idegesítő.

Ha kicsit kedvesebb,érdeklődőbb vagyok egy lánnyal abból kb. azt szűrik le hogy akarom csak gyáva vagyok rányomulni..


18/F

2014. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

*srác, nem sráccal :D


Megértelek, első.. Ha valaki kicsit nyíltabb, vagy kedvesebb próbál lenni, az mér tuti nyomul.

2014. jún. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!